Ścienne metamorfozy z KERRADECO. Fot. Vox

Zobacz galerię [12 zdjęć]

Ścienne metamorfozy z KERRADECO. Fot. Vox
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
19 maj 2017 14:20

Metamorfoza salonu: wykorzystaj płyty dekoracyjne

Bez względu na to, czy wnętrzarska metamorfoza dotyczy gruntownego remontu, czy jedynie częściowej zmiany koncepcji, odświeżenia stylizacji dobrze, żeby odbywała się w myśl zasady maksimum rezultatów przy minimalnym nakładzie środków - pracy, pieniędzy i czasu.

Urządzanie mieszkania należy do bardzo przyjemnych czynności. Daje bardzo dużo satysfakcji, a co najlepsze tak naprawdę nigdy się nie kończy. Trendy wnętrzarskie zmieniają się bardzo dynamicznie i nawet, jeśli zdecydujemy się na wybraną stylistykę, w którymś momencie zwykle pojawia się pragnienie zmiany. 

Jeżeli chcemy przeprowadzić szybką metamorfozę wnętrza znakomicie sprawdzą się płyty dekoracyjne. System ścienny Kerradeco marki VOX poza nietuzinkowym designem zaskakuje wyjątkowymi walorami funkcjonalnymi. Ma w sobie wszystkie cechy idealnego materiału wykończeniowego: pozwala na dokonanie błyskawicznej, a jednocześnie spektakularnej przemiany wnętrza, jest otwarty na wiele różnych zastosowań, a przy tym trwały i intuicyjny w obsłudze.

Z pomocą tego systemu można nie tylko wykończyć powierzchnię starych, wymagających odświeżenia ścian, ale również zbudować samodzielną ściankę działową (produkt jest atrakcyjną alternatywą dla płyt gipsowo-kartonowych). Wystarczy lekki stelaż, by cieszyć się pomieszczeniem zorganizowanym w całkowicie nowy sposób.

 W ostatnim czasie kolekcja została wzbogacona o nowe dekory i obecnie obejmuje ona 20 wzorów podzielonych na 3 kolekcje – Wood Line, Stone Line i Textile. Płyty pozwalają na aranżację wnętrz utrzymanych w różnorodnej stylistyce – od klimatów loftowych, przez rustykalne i skandynawskie, aż po techniczny minimalizm. Nawiązują one do naturalnych materiałów wykończeniowych, bądź stanowią zupełnie nowatorską, ciekawą graficznie propozycję. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH