Jasne, ciepłe beże dobrze komponują się z modnymi szarościami, pozwalając stworzyć nowoczesne wnętrze nie pozbawione jednak przytulności. Fot. Jedynka Ogród Barw.

Zobacz galerię [13 zdjęć]

Jasne, ciepłe beże dobrze komponują się z modnymi szarościami, pozwalając stworzyć nowoczesne wnętrze nie pozbawione jednak przytulności. Fot. Jedynka Ogród Barw.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Tatur
23 sty 2015 10:43

Modne ściany - wybierz beże i brązy

Jak stworzyć ciepłą i przytulną aranżację salonu? Z pomocą przyjdą beże i brązy. Zobaczcie jak stosować je na ścianach.

Beże i brązy to ulubione kolory Polaków. I nic w tym dziwnego, skoro to barwy uniwersalne oraz ponadczasowe, które doskonale sprawdzą się w każdej stylistyce. Wprowadzają ciepłą aurę, budują przytulną atmosferę. Wnętrze w klasycznym czy nowoczesnym stylu - w beżowo-brązowej kolorystyce zawsze będzie prezentować się niezwykle elegancko.

Beże i brązy to najodpowiedniejsze kolory dla osób, które lubią aranżacyjny ład i spokój, a przy tym cenią sobie ciepłą, domową atmosferę. Te najbezpieczniejsze z całej palety barw kolory pozwolą stworzyć przytulne wnętrze, z którego będziemy mogli cieszyć się przez wiele lat. I choć czasami wydają się barwami zbyt związanymi z klasycznym wystrojem wnętrz, to przecież ich ocieplająca moc oraz pierwotny związek z naturą czynią je kolorami neutralnymi, uniwersalnymi i ponadczasowymi.

Doskonale wiedzą o tym producenci farb, którzy co roku w swojej ofercie przygotowują piękną paletę beży i brązów, a także propozycje ich zastosowania w przestrzeniach dziennych.

Zobaczcie jak łączyć ze sobą wszelkiego rodzaju odcienie jasnych beży z ciemnymi brązami, jak dopasować do niech meble oraz w jaki sposób poprzez zmianę koloru ścian manipulować stylistyką pomieszczenia. Jakie zatem kombinacje kolorystyczne najlepiej odnajdą się w salonie? Przekonajcie się sami.

WASZE KOMENTARZE (2)

DODAJ KOMENTARZ
  • Dolores, 2017-07-15 20:47:15

    Pierwsze zdjecie, ten bez z prawej strony pokoju, jaka to farba i odcien?
  • Graża, 2015-02-03 14:01:17

    tylko brakuje troche przytulności. Może chociaż malutki canvas na ścianie?

POLECAMY W SERWISACH