Otwarta strefa dzienna z kominkiem i wygodnymi kanapami zapewnia komfortowy
wypoczynek. Można tu spokojnie poczytać
książkę, ale też swobodnie rozmawiać z osobami, przygotowującymi w kuchni obiad lub kolację. Projekt: Beata Kruszyńska. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Otwarta strefa dzienna z kominkiem i wygodnymi kanapami zapewnia komfortowy wypoczynek. Można tu spokojnie poczytać książkę, ale też swobodnie rozmawiać z osobami, przygotowującymi w kuchni obiad lub kolację. Projekt: Beata Kruszyńska. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Tatur
04 wrz 2014 13:03

Modny szary salon. 15 propozycji prosto z polskich domów

Modny kolor szary to doskonały sposób na dekoracje ścian w salonie. Nie wierzycie? Zobaczcie naszą galerię.

Remont czy urządzanie salonu zazwyczaj zaczynamy od wyboru koloru ścian. I choć najbardziej lubimy tradycyjne beże oraz subtelną biel, nasze serca podbija tak modny w tym sezonie kolor szary.

Stąd coraz częściej decydujemy się właśnie na tę barwę. Czy słusznie? Jak najbardziej. Bo choć szarość kojarzy się z minimalistycznymi, chłodnymi, wręcz loftowymi wnętrzami, to przecież jest jednym z najbardziej neutralnych kolorów w całej palecie barw. Dzięki czemu doskonale wtapia się w każdą aranżację.

W nowoczesnej czy tradycyjnej poetyce – barwa szara odnajdzie się znakomicie. Doskonale pasuje do chłodnych błękitów i kobiecych róży. Współgra z naturalnymi materiałami – jak kamień i drewno, ale też podkreśla stylistykę glamour. Idealnie komponuje się bielą i czernią.

Jeżeli jeszcze nie jesteście zdecydowani na szare ściany do Waszego salonu, obejrzyjcie naszą galerię. Wybraliśmy do niej zdjęcia 15 wnętrz w różnorodnej stylistyce, które łączy kolor szary odkrywany w całej swej palecie barw.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • i-budowlany.pl, 2014-09-30 00:06:34

    Bardzo elegancki stolik kawowy na 1. zdjęciu, prosty i nowoczesny.

POLECAMY W SERWISACH