Seria naklejek z nazwami miast to nowość ze sklepu Dekornik. Napis wygląda, jakby wycięto go ze zdjęcia z panoramą miasta. Oryginalna ścienna ozdoba świetnie sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach. Fot. Dekornik.

Zobacz galerię [13 zdjęć]

Seria naklejek z nazwami miast to nowość ze sklepu Dekornik. Napis wygląda, jakby wycięto go ze zdjęcia z panoramą miasta. Oryginalna ścienna ozdoba świetnie sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach. Fot. Dekornik.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Joanna Buharewicz
23 lut 2015 09:05

Naklejki - prosty i niedrogi sposób na dekorację ścian w salonie

Zbudził ci się wystrój salonu? Odmień go przy pomocy oryginalnych naklejek. Na ścianie w salonie sprawdzą się znakomicie.

Jeśli lubimy niebanalne rozwiązania i oryginalne dekoracje, świetną propozycją na szybką metamorfozę salonu będą naklejki. Dzięki nim, niemal w mgnieniu oka, możemy wyczarować w pokoju dziennym zupełnie nowy wystrój i to niewielkim kosztem.

Naklejki ścienne dają naprawdę ogromne możliwości dekoracyjne. W sklepach stacjonarnych i internetowych dostępna jest nieskończona liczba wzorów, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie. A jeśli nie – zawsze można zaprojektować swoją własną naklejkę, ponieważ sklepy internetowe oferują i taką opcję.

Niezwykle modne są ostatnio naklejki typograficzne. Napisy wszelkiego rodzaju – czy to pojedyncze wyrazy czy całe zdania, cytaty lub ujęte w ozdobne etykiety motta – urozmaicają wnętrze, nie tylko je zdobiąc, ale także zachęcając do pozytywnego myślenia i aktywności oraz stając się wręcz osobistymi motywatorami.

Popularne są również nalepki z motywami zwierzęcymi i roślinnymi – szczególnie te kwiatowe staną się wdzięczną ozdobą, dzięki której wnętrze stanie się bardziej romantyczne i przytulne. Można je nakleić tuż nad listwą przypodłogową – wtedy będzie się wydawać, że kwiaty wyrastają wprost z podłogi.

Dostępne w sklepach naklejki są zazwyczaj łatwe w montażu i utrzymaniu. Ich trwałość jest zależna od jakości materiału, z jakiego są wykonane oraz dokładności naklejenia. Naklejki naścienne najczęściej produkowane są ze specjalnych samoprzylepnych folii – matowych lub błyszczących, często laminowanych i odpornych na wilgoć. Naklejanie jest proste, chociaż wymaga precyzji.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH