Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Otwarta strefę dzienną urządzono w stylu loft. Telewizor zawisł na ceglanej ścianie. Projekt: Monika i Adam Bronikowscy. Fot. Bartosz Jarosz.

Otwarta strefę dzienną urządzono w stylu loft. Telewizor zawisł na ceglanej ścianie. Projekt: Monika i Adam Bronikowscy. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Autor: Urszula Tatur
  • 05 lis 2015 15:23 (aktualizacja: 10 lis 2015 10:54)

Nowoczesny salon. Tak urządzają Polacy

Jak urządzić nowoczesny salon? Zobaczcie jak zrobili to inni.

Salon to miejsce najbardziej reprezentacyjne w całym domu. Tu wypoczywamy, spędzamy chwile z rodziną, przyjmujemy gości. Przestrzeń ta musi więc nie tylko zapewniać nam oczekiwany komfort użytkowania, ale też być piękna, elegancka i wytworna. To wszystko sprawia, że aranżacja przestrzeni salonu staje się prawdziwym wyzwaniem. Musi być ona bowiem podporządkowana w zasadzie wszystkim funkcjom związanym z codziennym życiem jego mieszkańców.

Nowoczesny salon to otwarta przestrzeń dzienna. Jego wystrój powinien współgrać zarówno z wystrojem kuchni, jak i jadalni. Należy więc zadbać by wszystkie te strefy urządzone były w podobnej konwencji stylistycznej. Jako w pełni przemyślana i dograna do najmniejszego szczegółu przestrzeń pokój dzienny nie powinien zbyt odbiegać od wnętrzarskich trendów i modnej kolorystyki.

Nowoczesny salon to także przestrzeń otwarta w górę. Imponująca wysokość 6 metrów to coraz częściej spotykane rozwiązanie w polskich domach i apartamentach. Podwójna wysokość daje poczucie  niczym nieograniczonej przestrzeni, a niestandardowej wielkości przeszklenia sprawiają, iż mamy we wnętrzu więcej naturalnego światła.

WASZE KOMENTARZE (3) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA