• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
20 lis 2009 10:59

Optyczne powiększacze

Sprytnie zaaranżowane złudzenia optyczne: paski wydłużające ścianę , wibrujące okręgi rodem z op-artu, jasne barwy, czy rysunki z perspektywą – zdziałają cuda.

Używając odpowiednich kolorów i motywów graficznych, nawet bardzo małym wnętrzom możemy dodać przestrzeni.

Kolorowe poziome pasy wprowadzają do wnętrza łazienki dynamikę i sprawiają, że ściany wydają się dłuższe, niż są w rzeczywistości. Wnętrze pomalowane wodorozcieńczalną, lateksową farbą akrylową Aura® Bath & Spa 532 marki Benjamin Moore Paints. Cena: ok. 3,78 l/389 zł, B.M. Polska.

B.M. Polska farba
fot. B.M. Polska

Tapeta Elite z kolekcji Romanie (Harlequin) idealna do zbyt niskich wnętrz. Pionowe, cieniutkie pasy dodadzą wysokości, ale wprowadzą też subtelną nutę dzięki landrynkowej kolorystyce. Cena: ok. 236 zł/rolka, Impresje Home Collection.

Impresje Home Collection tapeta
fot. Impresje Home Collection

Tapeta flizelinowa WallsWork Petits Fours, która idealnie sprawdzi się w niewielkim wnętrzu, naklejona na jeden strategiczny fragment ściany. Cena: ok. 230 zł/rolka, JVD.

JVD tapeta
fot. JVD

Duża ilość różnorodnych wzorów „zabałagani” optycznie przestrzeń. Warto zdecydować się na jeden motyw, jak akcent na ścianie w postaci kilku pionowych pasów, które ożywiają kąt w salonie i sprawiają, że wnętrze wydaje się wyższe. Śnieżka Barwy Natury: 145 Wieczorna Rosa, 146 Kwiaty Orientu, 125 Wrzosowa Dolina,116 Miodowe Lato. Cena: ok. 72 zł/5 l, Śnieżka.

Śnieżka farba
fot. Śnieżka

Luster nie trzeba oszczędzać, szczególnie tych bez ram, naklejanych bezpośrednio na ścianę. Dodadzą dodatkowej przestrzeni i będą zjawiskowym ozdobnikiem, Domestic.

Domestic LUSTRO
fot. Domestic

WASZE KOMENTARZE (2)

DODAJ KOMENTARZ
  • wujek, 2012-07-19 21:47:09

    Sweet . ; d

  • pluteq, 2009-11-20 12:39:47

    Ciekawa jest ta szafka pod lampką na 4 zdjeciu

POLECAMY W SERWISACH