Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Exoline

  • Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
  • 10 sty 2009 20:51 (aktualizacja: 27 gru 2013 08:52)

Parkiet - same zalety

Kojarzy się z ciepłem i stylem rustykalnym, którego jest domeną

Kojarzy się z ciepłem i stylem rustykalnym, którego jest domeną, ale nie tylko. Z wyobrażeniem typowego parkietu związana jest też „nieśmiertelna” jodełka i tafle wykonane, z jasnego, mało zróżnicowanego kolorystycznie drewna, a przecież nie musi tak być...

W egzotycznym wydaniu

Egzotyki dostępne są w postaci różnego rozmiaru desek, mozaik, parkietu przemysłowego. Długie deski o zróżnicowanej kolorystyce idealnie wkomponują się zarówno w przestrzeń sypialni, pokoju dziennego. Taka podłoga dobrze wygląda zarówno we wnętrzach tradycyjnych, jak i komponuje się z nowoczesnym wyposażeniem.

Baltic Wood
Drewno pomarańczowobrązowe, nieznacznie ciemniejące pod wpływem promieni słonecznych. Cenione jest za wysoką twardość i odporność. Można je stosować w formie klepki trójrzędowej, pokrytej lakierem półmatowym lub olejem transparentnym. Baltic Wood.

Dostępne w kolorach pomarańczy, żółci pustynnego piasku i brązu spalonej ziemi, czerwień z brązem. Barwy z czasem mogą zmienić swoje tonacje. Dostępna w postaci klepki trójrzędowej, pokryty lakierem półmatowym.

Tali
fot. Tali

Orzech amerykański to drewno o wyraźnej barwie intensywnych brązów i czerni, przeplatanych kremowymi tonacjami. Z czasem barwy delikatnie ciemnieją. Dostępny w formie pełnej deski oraz klepki trójrzędowej, pokryty lakierem półmatowym lub olejem transparentnym. Drewno jest twarde, może być stosowany na ogrzewaniu podłogowym.

Baltic Wood
fot. Baltic Wood

Champagne Maron - drewno sprowadzone z Brazyli, Wenezueli i Gujany. Dostępny w kolorach jasno-beżowym z odcieniami kawowego brązu.

Exoline
fot. Exoline

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA