Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Baltic Wood podłoga

  • Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
  • 29 sty 2009 11:39

Patrz pod nogi!

Oto nasze propozycje: dobrej jakości podłogi oraz kilka gotowych pomysłów na to, jak dopasować materiał podłogowy do stylu mieszkania, a także jak ją “ocieplić” miłym dla oka i... naszych stóp, dywanem.

Podłoga Dąb Cream z wysokiej klasy drewna dębowego, pokrytego kremową bejcą. Idealna do pomieszczeń z zamontowanym ogrzewaniem podłogowym oraz o dużej intensywności ruchu. Cena: ok. 155 zł/m2.

Baltic Wood
fot. Baltic Wood

Jasna podłoga o wyraźnie zarysowanej strukturze drewna, to niezwykle eleganckie tło dla wyrafinowanych, ciemnych mebli i dodatków. Szlachetne drewno dębowe doda wnętrzom lekkości i szyku.

Baltic Wood podłoga
fot. Baltic Wood

Ciemna podłoga i jasne ściany to bezpieczny duet. Kiedy zastosujemy także jasne meble i ograniczymy liczbę dodatków do minimum, podłoga będzie stanowiła główną dekorację, stanie się wiodącym atutem wnętrza.

Classen podłoga
fot. Classen

Dywan Purple Passion marki Esprit. Piękny, intensywny kolor w połączeniu z motywem kwiatowym o dużych rozmiarach, czyni go bohaterem pierwszego planu, do którego dobiera się pozostałe elementy gry: lampę, poduszki, firany. Cena: ok. 1.160 zł (120x160 cm), 1.530 zł (140x200 cm).

Komfort dywan
fot. Komfort

Czasem dywan z wełny to za mało, by dodać wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Warto wtedy sięgnąć po inne rozwiązania: “dziki” dodatek, zarezerwowany tylko dla odważnych podłóg, jak chociażby skóra bydlęca Hide firmy Habitat. Cena: ok. 2.350 zł.

Habitat/HofT skóra bydlęca
fot. Habitat/HofT

Kiedy gładka i lśniąca podłoga, przestaje nam wystarczać, warto dołożyć gruby dywan, w którym miękko zapadają się stopy. Taki puszysty element, zwłaszcza przy łóżku czy kanapie, stanie się przyjemną strefą relaksu.

Kinnasand dywan
fot. Kinnasand

WASZE KOMENTARZE (2) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA