Listwy Estilo. Fot. Vox

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Listwy Estilo. Fot. Vox
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Marta Ustymowicz
13 lip 2017 13:56

Piękna podłoga. Detale w roli głównej

Aby elegancko wykończyć podłogę w domu, należy wybrać odpowiednie listwy przypodłogowe. Mają one znaczący wpływ na estetykę pomieszczeń.

Listwy przypodłogowe pełnią wiele praktycznych funkcji: ułatwiają utrzymanie czystości, maskują styk posadzki ze ścianą oraz pozwalają na ukrycie niechcianych kabli. Ale nie można zapomnieć, że to także element, który dopełnia, a często nawet decyduje o estetyce naszego wnętrza. Listwy przypodłogowe mogą dyskretnie wtopić się w podłogę lub wyraźnie zaznaczyć swoją obecność. Niezależnie od tego, na jaki wariant się zdecydujemy, trzeba przyznać, że listwy stanowią aranżacyjną kropkę nad i. Mogą podkreślić urodę podłogi lub – niestety – zniweczyć efekt starannie dobranych paneli i ścian. Sekret listew marki VOX tkwi zarówno w ich estetyce, jak i funkcjonalności. 

Estilo – stylowa przez lata

Już sama jej nazwa gwarantuje, że będzie stylowym wykończeniem mieszkania. Listwa przypodłogowa Estilo jest nowoczesna, a jednocześnie prosta, dzięki czemu pasuje do klasycznych, jak również nieco odważniejszych wnętrz. Oprócz walorów estetycznych Estilo charakteryzuje się wysoką jakością i precyzją wykonania. To pierwsza na rynku listwa z MDF-u, która zapewnia wyjątkowo solidny montaż. Dzięki specjalnemu zabezpieczeniu nie nasiąka wodą i nie odkształca się pod jej wpływem. Listwę można zamontować nawet przy nierównych ścianach, ponieważ doskonale się do nich dopasuje i ukryje ich mankamenty. Stylowo oznacza również praktycznie, dlatego Estilo ma wbudowaną komorę umożliwiającą schowanie kabli. Listwa jest też prosta w montażu i dostępna w kilku kształtach. To wszystko sprawia, że listwa Estilo może być stylowym detalem przez lata.

Esquero – do wyboru, do koloru

Od licznych odcieni drewna, dębu, sosny czy platana, aż po nieskazitelną biel. Listwa Esquero dostępna jest w szerokiej gamie 12 dekorów, które zostały dopasowane do najczęściej kupowanych odcieni i gatunków podłóg. Można więc idealnie dobrać listwę do koloru paneli lub postawić na kontrastującą z nimi biel. Wybór tej drugiej opcji pozwoli także na odświeżenie mieszkania i nadania mu bardziej nowoczesnego charakteru. Listwa Esquero wyróżnia się prostym, kwadratowym profilem, a także optymalną wysokością (6,66 cm), co idealnie sprawdzi się w klasycznych, a także minimalistycznych przestrzeniach. Esquero wyposażona została w komorę na kable, w której ukryte zostały również elementy montażowe. Dodatkowe akcesoria – jak narożniki, łączniki i zaślepki – są idealnie dopasowane do listwy. Dzięki tym zabiegom nic nie zakłóca aranżacyjnej harmonii we wnętrzu.

 Izzi Max – idealnie dopasowana 

Dla osób, które uwielbiają spontaniczne metamorfozy swojego wnętrza, idealnym rozwiązaniem będzie listwa przypodłogowa Izzy Max. Z tą kolekcją można malować i tapetować pomieszczenia bez demontażu listew. Szybka zmiana koloru ściany lub ozdobna lamperia całkowicie zmieniająca charakter wnętrza? Izzy Max umożliwia szybkie, proste i łatwe aranżacyjne metamorfozy. Listwa Izzy Max ponadto charakteryzuje się elegancją i dobrą jakością. Dostępna jest aż w dziesięciu odcieniach dębu – można zdecydować się m.in. na chłodną stal lub ciepły miód. Idealnie dopasuje się do każdego wnętrza, a dzięki swojej niskiej cenie – także portfela

Inne pomysły na podłogę w domu znajdziesz TUTAJ.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH