• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Najlepszedomy.pl
14 kwi 2016 14:07

Piękne wnętrza z drewnianą podłogą. Zobacz galerię zdjęć

O wartości podłóg drewnianych nie trzeba nikogo przekonywać. Są symbolem szyku i elegancji. Zastosowane we wnętrzach, nadają im przytulnego charakteru, a także ponadczasowej klasy.

Podłogi drewniane gwarantują też izolację akustyczną i termiczną, redukują występowanie roztoczy, są antystatyczne i posiadają zdolność jonizacji powietrza. Ponadto czas działa zdecydowanie na ich korzyść. Z biegiem lat szlachetnieją, ukazując całe swoje piękno i charakter. Poszczególne odmiany drewna różnią się jednak zarówno rysunkiem, wybarwieniem, a także parametrami użytkowymi. Dobór odpowiedniego gatunku powinien być uzależniony także od intensywności eksploatacji oraz stylistyki wnętrza.

Choć podłogi drewniane nie należą do najtańszych na rynku nie brakuje produktów (np. paneli), które nadadzą wnętrzu drewnianego charakteru.

Jasna podłoga

Podłoga w kolorze bieli, dzięki swojej ponadczasowości i elegancji, świetnie sprawdzi się zarówno
w nowoczesnych, jak również w klasycznych wnętrzach. O tym, że będzie stanowiła wartościowy element domowej aranżacji, przekonują jej właściwości:

- optycznie powiększa i rozjaśnia przestrzeń – dzięki niej pomieszczenia sprawiają wrażenie bardziej otwartych i przestronnych. Dobrze odbija i rozprowadza światło we wnętrzu, zarówno to pochodzące z naturalnych promieni słonecznych, jak też ze sztucznych źródeł. Jako najjaśniejsza z barw, z jednej strony daje szansę na wydobycie piękna niewielkiego pokoju, a z drugiej - umożliwia podkreślenie majestatyczności i elegancji salonu o dużej powierzchni;

CAŁĄ GALERIĘ WNĘTRZ Z DREWNIANĄ PODŁOGĄ ZOBACZ TU

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH