Płytki z kolekcji Ecolife marki Iberoceramica, które imitują naturalne deski podłogowe z litego drewna. Fot. Iberoceramica.

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Płytki z kolekcji Ecolife marki Iberoceramica, które imitują naturalne deski podłogowe z litego drewna. Fot. Iberoceramica.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Tatur
11 marz 2015 13:48

Płytki do salonu. Najnowsze kolekcje światowych marek

Targi Cevisama 2015 już za nami. Zobaczcie co w tym roku światowi potentaci branży płytek ceramicznych przygotowali do przestrzeni salonu.

Płytki ceramiczne, choć pierwotnie dedykowane były do przestrzeni mokrych typu kuchnia i łazienka, coraz większą popularnością cieszą także we wnętrzach suchych, jak przedpokój, sypialnia, a przede wszystkim salon. A to za sprawą bogatej palety barw i wzorów, która pozwala na stworzenie estetycznej, a przy tym łatwej do utrzymania w czystości przestrzeni.

Z tego też względu na organizowanych już grubo ponad 50 lat targach Cevisama coraz częściej spotykamy się z ofertą płytek ceramicznych dedykowanych do przestrzeni dziennych.

W tym roku największą popularnością cieszyły się płytki imitujące naturalne materiały - kamień, drewno, ale i beton. One też cieszą się największym uznaniem wśród konsumentów. I nic w tym dziwnego, skoro nie tylko nawiązują one do barw, faktur oraz struktur danych nam od natury, ale z niezwykłą precyzją naśladują każdy jej szczegół, tak iż każda płytka sama w sobie jest inna i niepowtarzalna.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH