Płytki z kolekcji Nerthus doskonale odwzorowują naturalny koloryt wapieni. Dostępne są w modnych odcieniach – od bieli poprzez dyskretne szarości aż do eleganckiego grafitu.
Cena: 99 zł/m², Opoczno. Fot. Opoczno

Zobacz galerię [13 zdjęć]

Płytki z kolekcji Nerthus doskonale odwzorowują naturalny koloryt wapieni. Dostępne są w modnych odcieniach – od bieli poprzez dyskretne szarości aż do eleganckiego grafitu. Cena: 99 zł/m², Opoczno. Fot. Opoczno
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
18 lis 2017 09:46

Podłoga w salonie - nowości produktowe z cenami

Płytki ceramiczne, drewno a może panele? Jaki materiał wybrać na podłogę w salonie? Zobaczcie najnowsze propozycje producentów.

Podłoga w salonie to niezwykle ważny element aranżacji wnętrza. Powinna być bowiem nie tylko trwała, ale i estetyczna. Warto więc dokładnie przemyśleć co na naszej salonowej podłodze ma się znaleźć. A jest w czym wybierać. 

Na rynku dostępna jest bardzo bogata oferta materiałów, które doskonale sprawdzą się w salonie. Do wyboru mamy płytki ceramiczne, drewno lub panele. Każdy z tych produktów dostępny jest w szerokiej gamie wzorów, kolorów, faktur, formatów. Coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy stylu nowoczesnego, jak i klasycznego, skandynawskiego czy loftowego. Pamiętajmy tylko, aby nasza podłoga pasowała do kolorystki ścian, mebli czy wybranych dodatków, bo dzięki temu wnętrze - nie ważne czy duże, czy małe - będzie się prezentowało pięknie.

Przygotowaliśmy dla Was przegląd materiałów na podłogi, które są obecnie dostępne na polskim rynku. Są wśród nich zarówno płytki ceramiczne, jak również drewno i panele. To nowości podane z cenami. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH