Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Kolekcja Softwood Opoczno. Fot. Opoczno

Kolekcja Softwood Opoczno.  Fot. Opoczno
  • Autor: Anna Usakiewicz
  • 04 kwi 2016 15:45 (aktualizacja: 07 kwi 2016 16:24)

Podłoga w salonie: polskie płytki

Co na podłogę w salonie? Proponujemy płytki gresowe. Nowości polskich producentów są naprawdę piękne!

Najnowsze kolekcje płytek gresowych łączą wysokiej klasy parametry techniczne z atrakcyjnym wzornictwem. Modne, duże formaty w kilku rozmiarach, ciekawe warianty kolorystyczne reprezentujące aktualne trendy oraz najwyższa jakość sprawiają, że płytki gresowe coraz częściej trafiają na podłogi naszych salonów. 

Płytki gresowe można stosować w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu, a więc z powodzeniem nadają się do strefy dziennej gdzie, krzyżują się drogi wszystkich domowników, a także gości.

Polscy producenci płytek ceramicznych, w odpowiedzi na aktualne oczekiwania klientów wprowadzają coraz więcej kolekcji płytek wielkoformatowych, a uzupełniające się formaty pozwalają idealnie dopasować płytki do wielkości, kształtu i proporcji pomieszczenia w którym chcemy je zastosować. Rektyfikacja której poddawane są płytki gwarantuje perfekcyjne dopasowanie wymiarów na dużych powierzchniach.

Paleta kolorystyczna aktualnych nowości znakomicie wpisuje się w aktualne trendy wzornicze. Kremy, beże, to kolory, które idealnie pasują do wnętrz o ciepłej kolorystyce, urządzonych z dużym udziałem drewna, kamienia i innych naturalnych materiałów. Z kolei szarość i grafit to bardziej industrialne propozycje, które można zestawić z metalem, szkłem, betonem oraz bielą ścian. Jednolite, duże płaszczyzny płytek równie dobrze będą prezentować się na podłodze, jak i na ścianach – dzięki elastyczności zastosowania można je wykorzystać i tu i tu, co daje spektakularny efekt estetyczny.

 

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA