Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Wielkoformatowe płytki z kolekcji Fusion marki Roca dostępne są w kolorze szarym i beżowym. Idealne do skomponowania spokojnej, lecz nie pozbawionej przysłowiowego pazura przestrzeni. Fot. Roca.

Wielkoformatowe płytki z kolekcji Fusion marki Roca dostępne są w kolorze szarym i beżowym. Idealne do skomponowania spokojnej, lecz nie pozbawionej przysłowiowego pazura przestrzeni. Fot. Roca.
  • Autor: Urszula Tatur
  • 05 paź 2015 13:33 (aktualizacja: 07 paź 2015 10:20)

Podłoga w salonie. Postaw na modne szarości

Podłoga w salonie nie musi być drewniana. Modną alternatywą będę płytki ceramiczne. Zobaczcie kolekcje w modnych szarościach.

Płytki w salonie to ciekawa alternatywa dla tradycyjnej, drewnianej podłogi. To rozwiązanie cieszy się coraz większą popularnością. I nic w tym dziwnego skoro płytki podłogowe są nie tylko modne, ale i bardzo praktyczne. Dostępne w różnorodnych kolorach i formatach - raz ułożone, cieszą przez lata. Co jest modne w tym sezonie? Oczywiście szarości i to w wydaniu wielkoformatowym.

Kolor szary przywędrował do naszych wnętrz prosto z nowojorskich loftów i rozgościł się w nich na dobre. Nie tylko wycisza i uspakaja, ale też pasuje do wszystkich typów pomieszczeń, a co najważniejsze doskonale komponuje się z otoczeniem. Czerń czy biel, drewno czy kamień, stonowane beże czy mocne kolory – szary zawsze stanie się odpowiednim tłem dla podkreślania całej aranżacji. Dlatego doskonale sprawdzi się również na podłodze. W wydaniu wielkoformatowym uwolni kreowana przestrzeń, nadając jej całkiem nowy wymiar.

Od wielu lat na polskim rynku wyraźnie zauważalny jest trend wykańczania powierzchni okładzinami dużych formatów. Najpopularniejsze płytki mają wielkość 60x60 cm, ale spotyka się też 120x60 cm, a nawet takie, których wymiary sięgają 100x300 cm. Duży format okładzin prezentuje się imponującą zarówno na małych, jak i większych przestrzeniach.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA