Wielkoformatowe płytki z kolekcji Fusion marki Roca dostępne są w kolorze szarym i beżowym. Idealne do skomponowania spokojnej, lecz nie pozbawionej przysłowiowego pazura przestrzeni. Fot. Roca.

Zobacz galerię [12 zdjęć]

Wielkoformatowe płytki z kolekcji Fusion marki Roca dostępne są w kolorze szarym i beżowym. Idealne do skomponowania spokojnej, lecz nie pozbawionej przysłowiowego pazura przestrzeni. Fot. Roca.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Tatur
05 paź 2015 13:33

Podłoga w salonie. Postaw na modne szarości

Podłoga w salonie nie musi być drewniana. Modną alternatywą będę płytki ceramiczne. Zobaczcie kolekcje w modnych szarościach.

Płytki w salonie to ciekawa alternatywa dla tradycyjnej, drewnianej podłogi. To rozwiązanie cieszy się coraz większą popularnością. I nic w tym dziwnego skoro płytki podłogowe są nie tylko modne, ale i bardzo praktyczne. Dostępne w różnorodnych kolorach i formatach - raz ułożone, cieszą przez lata. Co jest modne w tym sezonie? Oczywiście szarości i to w wydaniu wielkoformatowym.

Kolor szary przywędrował do naszych wnętrz prosto z nowojorskich loftów i rozgościł się w nich na dobre. Nie tylko wycisza i uspakaja, ale też pasuje do wszystkich typów pomieszczeń, a co najważniejsze doskonale komponuje się z otoczeniem. Czerń czy biel, drewno czy kamień, stonowane beże czy mocne kolory – szary zawsze stanie się odpowiednim tłem dla podkreślania całej aranżacji. Dlatego doskonale sprawdzi się również na podłodze. W wydaniu wielkoformatowym uwolni kreowana przestrzeń, nadając jej całkiem nowy wymiar.

Od wielu lat na polskim rynku wyraźnie zauważalny jest trend wykańczania powierzchni okładzinami dużych formatów. Najpopularniejsze płytki mają wielkość 60x60 cm, ale spotyka się też 120x60 cm, a nawet takie, których wymiary sięgają 100x300 cm. Duży format okładzin prezentuje się imponującą zarówno na małych, jak i większych przestrzeniach.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH