Aranżacja salonu z kolekcją Wood Block Beige. Tubądzin Korzilius

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Aranżacja salonu z kolekcją Wood Block Beige. Tubądzin Korzilius
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Marta Ustymowicz
13 lip 2017 11:52

Podłoga w salonie. Wybierz piękne płytki ceramiczne

Płytki coraz śmielej stosujemy dziś w salonie. Kolekcje imitujące drewno lub beton nadadzą aranżacji wspaniałego klimatu.

Płytki podłogowe Wood Block marki Korzilius od Ceramiki Tubądzin oddają pełną kolorystykę oraz wygląd drewnianych desek wraz z ich pełnym usłojeniem. Są także dostępne dokładnie w takich samych rozmiarach jak podłogi drewniane: 1198 x 190 mm, 1498 x 230 mm i 1798 x 230 mm. Dzięki zastosowaniu ich w salonie, jednym z najważniejszych pomieszczeń w domu, nie trzeba martwić się o stan desek gdy wyleje się na nie kubek gorącej herbaty lub gdy będziemy przechadzać się po nich w szpilkach. Co istotne, mogą być one montowane z ogrzewaniem podłogowym, zapewniając zimą ciepło, a latem przyjemnie chłodząc stopy. Wykorzystane w aranżacji gresowe deski Wood Block Beige rozjaśniają wnętrze, wprowadzając do niego spokój i harmonię.

Maksymalny minimalizm

Wielkoformatowe płyty marki Monolith z kolekcji Epoxy idealnie sprawdzą się w salonie, który domownicy chcą urządzić w nowoczesnym, minimalistycznym stylu. Połączenie dwóch odcieni płyt, Epoxy Grey na podłodze oraz Epoxy Graphite na ścianie, nadaje wnętrzu chłodnego, surowego charakteru. Dodatkowo, zestawienie polerowanych płyt na ścianie z matowymi na podłodze doskonale różnicuje obie powierzchnie. Płyty Monolith swoją strukturą i fakturą przypominają beton, przez co wprost idealnie nadają się do przestrzeni loftowych, podkreślając ich wyjątkowy klimat. Połączenie różnych rozmiarów płyt – kwadratowych o wymiarach 120 x 120 cm oraz największych obecnie polskich płyt wielkoformatowych o wymiarach 120 x 240 cm - pozwala stworzyć nietuzinkową przestrzeń.

W jodełkę

Kolekcja wielkoformatowych desek gresowych Wood Pile marki Korzilius może zostać ułożona w klasyczną jodełkę, odwzorowując klepki tradycyjnego parkietu. Płytki oddające wygląd desek nie wymagają jednak regularnego cyklinowania i lakierowania. Wood Pile Natural pozwala zaaranżować przestrzeń nawiązującą do natury. Neutralna ale zarazem ciepła kolorystyka płyt sprzyja wyciszeniu
i umożliwia relaks. Dodatkowo na ścianach salonu pojawiła się elegancka sztukateria w szarym kolorze, która kontrastując z podłogą utrzymaną w brązach tworzy ciepłe klasyczne wnętrze. A dzięki dodatkom w czarnych kolorach salon zyskał odrobię nowoczesnego charakteru.

Sprawdź więcej pomysłów na aranżację salonu.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH