Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Parkiet z Wiśni Amerykańskiej ociepli nowoczesny salon oraz podkreśli elegancki charakter wnętrza w stylu klasycznym. Fot. Haro.

Parkiet z Wiśni Amerykańskiej ociepli nowoczesny salon oraz podkreśli elegancki charakter wnętrza w stylu klasycznym. Fot. Haro.
  • Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
  • 22 sie 2014 11:32 (aktualizacja: 23 sie 2014 11:19)

Podłoga z drewna: piękna i trwała przez długie lata

Drewniane podłogi są szlachetne, piękne i naturalnie eleganckie. A piękny wizerunek słojów efektownie wzbogaci wystrój każdego wnętrza: zarówno nowoczesnego jak i w klasycznym stylu.

Parkiety są bardzo odporne na działanie czasu – dosłownie i w przenośni. Podłoga z drewna jest wiecznie modna, a odpowiednio pielęgnowana może cieszyć pięknym wyglądem nawet 40 lat. Dzięki temu, że tworzone z różnych gatunków drewna: m.in. dębu, klonu, sosny, jesionu, orzecha czy buku, możemy wybrać w szerokiej gamy kolorów i wzorów usłojenia deski idealnie pasujące do wizji naszego salonu.  

Chociaż parkiet to niemały wydatek, możemy być pewni, że nie zmieni swoich walorów estetycznych ani funkcjonalnych nawet przy intensywnym użytkowaniu. Powierzchnia z naturalnego drewna jest antypoślizgowa i - przy odpowiednim traktowaniu - niewrażliwa na wilgoć. Czyści się ja przy użyciu odkurzacza lub lekko wilgotnej szmatki. 

WASZE KOMENTARZE (5) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA