• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
29 marz 2011 12:15

Praktyczne rozwiązania do domu

Choć większość z nas lubuje się w rzeczach pięknych, to i tak często stawiamy na praktyczność i funkcjonalność w ich użytkowaniu. A gdyby tak połączyć oba te aspekty? Cóż bowiem lepszego, niż praktycyzm idący w parze z estetyzmem...

Wkład na buty firmy Peka umożliwia wygodne zagospodarowanie garderoby. Przy jego zastosowaniu w szafie zmieści się więcej par butów i będą łatwiej dostępne. Wym.: 112x51x11 cm. Cena: ok. 169 zł, Peka.

Peka
fot. Peka

Listwa przypodłogowa Izzi została stworzona z myślą o potrzebach klientów borykających się z okresowym odświeżaniem mieszkania, jak malowanie czy tapetowanie. Izzi to pierwsza na rynku listwa, która nie wymaga demontażu podczas tego typu prac. Cena: ok. 15,99 zł/szt. (dł. 2,5 m), Profile VOX.

Profile VOX
fot. Profile VOX

Zamek ryglowy z klawiaturą kodową daje możliwość prostego ustawiania aż 19 różnych kodów. Nie wymaga instalacji elektrycznej. Na zdjęciu: zamek ryglowy z klawiaturą kodową Plymouth w zestawieniu z zestawem do drzwi wejściowych Plymouth w kolorze mosiądz jasny. Cena: ok. 650 zł, Schlage.

Schlage
fot. Schlage

System regulacji temperatury TempCo Purmo umożliwia wybór pożądanej temperatury w poszczególnych pomieszczeniach domu. Na zdjęciu termostat TempCo Central wyposażony dodatkowo m.in. w graficzny wyświetlacz LCD, funkcję samooptymalizacji i zintegrowany higrostat przy aktywnym trybie chłodzenia. Cena: ok. 738 zł, Purmo.

Purmo
fot. Purmo

Energooszczędne okna Thermo firmy Stolmar to znakomity komfort cieplny, a przez to zmniejszenie kosztów ogrzewania. Zastosowano w nich m.in. antywłamaniową 6-cio komorową ramę oraz 6-cio komorowe skrzydło. W standardzie dostępne są z dwukomorową szybą, która zapewnia dodatkową termoizolację. Stolmar.

Stolmar
fot. Stolmar

Niezależne radio cyfrowe z wyświetlaczem w złotej ramce z Serii Simon 82 nie wymaga podłączenia do jednostki głównej. Wyposażone zostało m.in.w wyjście na słuchawki, wyświetlacz, 4 częstotliwości do zaprogramowania, RDS, automatyczną funkcję wyłączania i szukania stacji. Cena: ok. 530 zł (komplet), Kontakt-Simon.

Kontakt-Simon
fot. Kontakt-Simon
 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH