Dwuwarstwowa deska dębowa w pięknym, surowym wybarwieniu Dąb Alabastro idealnie wpisuje się w loftową aranżację tego salonu. Fot. Jawor Parkiet.

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Dwuwarstwowa deska dębowa w pięknym, surowym wybarwieniu Dąb Alabastro idealnie wpisuje się w loftową aranżację tego salonu. Fot. Jawor Parkiet.
 • Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
05 kwi 2016 15:24

Przytulny salon: postaw na drewnianą podłogę

Podłogę w salonie możemy wykończyć na wiele sposobów, jednak żaden z nich nie jest tak urokliwy i nie tworzy tak przytulnej atmosfery jak naturalne drewno.

Drewno uchodzi za jeden z najszlachetniejszych materiałów wykończeniowych. Jest przy tym naturalne, przyjazne człowiekowi, wpływa korzystnie na mikroklimat we wnętrzach, a przede wszystkim... pięknie wygląda. 

Naturalna faktura drewnianych desek oraz ich ciepły kolor sprawiają, że salon, którego podłoga została wykończona drewnem nabiera przytulnego charakteru. Co więcej, drewno w salonie jest obecnie bardzo na topie.

W aranżacji wnętrz modne jest bowiem wszystko, co naturalne, a także kolory ziemi: beże, brązy, szarości. Drewno o różnych wybarwieniach może przyjąć wszystkie z wymienionych odcieni. Dlatego też warto postawić na drewnianą podłogę urządzając salon.

WASZE KOMENTARZE (4)

DODAJ KOMENTARZ
 • marzenalik, 2016-07-14 13:01:16

  Oj tak,kontrast wygląda super, ale wystarczy porozglądać się np na pintereście, dużo jest takich inspiracji.
 • Karla, 2016-06-14 15:17:53

  Agata mozesz mi wierzyć, ze deska i jasne pomieszczenie na zasadzie kontrastu wygląda pięknie, moja przyjaciółka zrobiła taką sypialnie.
 • Agatadys, 2016-06-02 08:00:27

  Zgadzam się co do deski, drewno jest niezawodne jednak. Na żywo nie widziałam takiego połączenia: deska + jasne pomieszczenie, a może wyglądać super.
 • MonikaMark, 2016-05-14 15:39:44

  Bardzo często teraz spotykam sie z połączeniem bieli i ciemniejszego drewna, ten kontrast stał sie teraz bardzo modny, ale ja się cieszę, bo lubię drewno w mieszkaniu, niby taki klasyk i banał,a le rewelacyjnie się prezentuje i jets niezawodny jako materiał podłogowy.

POLECAMY W SERWISACH