Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Dwuwarstwowa deska dębowa w pięknym, surowym wybarwieniu Dąb Alabastro idealnie wpisuje się w loftową aranżację tego salonu. Fot. Jawor Parkiet.

Dwuwarstwowa deska dębowa w pięknym, surowym wybarwieniu Dąb Alabastro idealnie wpisuje się w loftową aranżację tego salonu. Fot. Jawor Parkiet.
  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 05 kwi 2016 15:24 (aktualizacja: 05 kwi 2016 21:08)

Przytulny salon: postaw na drewnianą podłogę

Podłogę w salonie możemy wykończyć na wiele sposobów, jednak żaden z nich nie jest tak urokliwy i nie tworzy tak przytulnej atmosfery jak naturalne drewno.

Drewno uchodzi za jeden z najszlachetniejszych materiałów wykończeniowych. Jest przy tym naturalne, przyjazne człowiekowi, wpływa korzystnie na mikroklimat we wnętrzach, a przede wszystkim... pięknie wygląda. 

Naturalna faktura drewnianych desek oraz ich ciepły kolor sprawiają, że salon, którego podłoga została wykończona drewnem nabiera przytulnego charakteru. Co więcej, drewno w salonie jest obecnie bardzo na topie.

W aranżacji wnętrz modne jest bowiem wszystko, co naturalne, a także kolory ziemi: beże, brązy, szarości. Drewno o różnych wybarwieniach może przyjąć wszystkie z wymienionych odcieni. Dlatego też warto postawić na drewnianą podłogę urządzając salon.

WASZE KOMENTARZE (4) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA