Urządzony w stylu loft apartament zdobią szarości oraz ceglana ściana. Całość ociepla drewno: drewniana podłoga przełamuje chłód aranżacji. Projekt: Iza Szewc. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [16 zdjęć]

Urządzony w stylu loft apartament zdobią szarości oraz ceglana ściana. Całość ociepla drewno: drewniana podłoga przełamuje chłód aranżacji. Projekt: Iza Szewc. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Tatur
13 marz 2015 15:38

Salon ocieplony drewnem. 15 aranżacji prosto z polskich wnętrz

Drewno we wnętrzu obecne być może pod różną postacią: jako dekoracja ścian, pod postacią podłóg czy mebli. Zawsze jednak ociepli jego aranżację.

Drewno we wnętrzach gości nie od dziś. Drewniane są meble, podłogi, ale i ściany.

Materiał ten stosowany jest też we wszystkich rodzajach pomieszczeń. Doskonale sprawdził się w salonach, sypialniach, kuchniach, a nawet łazienkach. I choć od wieków znamy i lubimy jego ocieplający charakter, to jednak drewno ciągle zaskakuje. Nieustannie przewijając się w aranżacjach naszych wnętrz, za każdym razem przybiera inną formę, pokazując coraz to nowe możliwości aranżacyjne.

Tym razem pojawia się na ścianach naszych salonów, ale nie jako kojarząca się z minioną epoką boazeria, tylko w postaci pięknie podkreślających naturalne usłojenie drewna fornirów czy też nawiązujących do pierwotnych związków drewna z drzewem – bali. W tej odsłonie stanowi nie tylko piękną, oryginalną i bardzo modną dekorację wnętrza, ale też podkreśla naturalny związek łączący człowieka z jego otoczeniem.

Zobaczcie, jak tę swoistą więź uchwycili nasi rodzimi architekci. Przedstawiamy najpiękniejsze salony z drewnem w roli głównej.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Finishparkiet, 2015-04-02 18:53:54

    Bardzo mocno pomieszczenia ociepla drewniany parkiet.

POLECAMY W SERWISACH