Ciemne i jasne szarości o zróżnicowanych strukturach pozwolą wykreować bardzo nowoczesne, a przy tym niezwykle eleganckie wnętrze. Fot. Magnat.

Zobacz galerię [13 zdjęć]

Ciemne i jasne szarości o zróżnicowanych strukturach pozwolą wykreować bardzo nowoczesne, a przy tym niezwykle eleganckie wnętrze. Fot. Magnat.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Tatur
13 lut 2015 15:18

Salon w stylu loft. Postaw na modne szarości

Jak urządzić salon w stylu loft? Najprościej będzie sięgnąć po modne szarości. Ściany czy podłogi w tym neutralnym kolorze pozwolą poczuć wielkomiejski klimat w każdym wnętrzu.

Pokój dzienny to najważniejsze miejsce w każdym domu. To tu spędzamy czas z rodziną i przyjaciółmi, wypoczywamy, rozmawiamy, po prostu mieszkamy. Ważne jest więc urządzenie tej reprezentacyjnej przestrzeni tak, by nie tyle zrobić wrażenie na gościach, ale przede wszystkim czuć się tu dobrze.

Z pomocą przyjdą modne szarości. Szary to bowiem kolor równie uniwersalny, jak biel czy czerń. Nie ma jednak tak kategorycznego charakteru jak wyżej wymienione barwy. Dzięki temu wtopi się z każde otoczenie, stając się subtelnym tłem dla dowolnie wybranej aranżacji. 

Kolor szary przywędrował do naszych wnętrz prosto z nowojorskich loftów i rozgościł się w nich na dobre. Nie tylko wycisza i uspakaja, ale też pasuje do wszystkich typów pomieszczeń, a co najważniejsze doskonale komponuje się z otoczeniem.

Czerń czy biel, drewno czy kamień, stonowane beże czy mocne kolory – szary zawsze stanie się odpowiednim tłem dla podkreślania całej aranżacji. Dlatego najczęściej wybieramy go na dekorację ścian. I słusznie, bowiem jako barwa o neutralnym charakterze nie tylko świetnie się prezentuje, ale też stanowią doskonałą bazę dla aranżacji całego wnętrza.

Doskonale sprawdzi się również jako kolor płytek podłogowych. Poza tym sięgając po paletę szarości, mamy pewność iż przestrzeń naszego salonu nie będzie przytłaczać. Wręcz przeciwnie - pozytywnie wpłynie na nasze codzienne samopoczucie.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH