Elegancka kamienna ściana na fototapecie pozwoli zbudować ciepłą, sprzyjającą wypoczynkowi atmosferę. Fot. Castorama.

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Elegancka kamienna ściana na fototapecie pozwoli zbudować ciepłą, sprzyjającą wypoczynkowi atmosferę. Fot. Castorama.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Tatur
13 lis 2014 11:51

Ściany w salonie: fototapeta jak kamień, drewno czy cegła

Naturalne materiały - takie jak kamień, cegła czy drewno to doskonały sposób na dekorację ściany. Gdy jednak nie mamy czasu i pieniędzy na generalny remont, z pomocą przyjdą fototapety.

Ściana w salonie to miejsce, które warto wyeksponować. Bowiem pięknie udekorowana, stać się może jego prawdziwą ozdobą. Sposobów na to jest wiele – od szlachetnych materiałów takich jak drewno i kamień poczynając, poprzez cegłę i dekoracyjne panele, na farbach czy tapetach kończąc. Jednak gdy chcemy, by metamorfoza naszego salonu przebiegła szybko i sprawnie, najlepszym sposobem będzie sięgnięcie po fototapetę.

Obecnie fototapety cieszą się coraz większą popularnością. To zasługa coraz wysokiej jakość wydruku zdjęć, jaki zapewniają ich producenci. Także sama oferta dostępnych motywów czy tematów zachęca do wyboru tego typu rozwiązania. Możemy bowiem mieć właściwie wszystko, co sobie wymarzymy.

Dla tych jednak, którym sama fototapeta nie wystarcza, przygotowaliśmy galerię zdjęć z wydrukami imitującymi naturalne materiały – kamień, cegłę i drewno. Ich największym walorem jest to, że do złudzenia przypominają swe pierwowzory, a przy tym kosztują o wiele mniej. Poza tym, gdy nasza stylizacja z klasycznym kamieniem nam się już z nudzi, niedużym nakładem finansowym możemy zamienić ją na lofotową cegłę.

 

WASZE KOMENTARZE (2)

DODAJ KOMENTARZ
  • Graża, 2015-01-14 15:44:00

    ale jesli już to jako dodatek, na pewno nie na całą ścianę bo będzie zbyt przytłaczająco. Zresztą taka ściana to ryzyko - zawsze pozostanie taka sama, nie można nawet przywiesić żadnego obrazu
  • Empire, 2014-11-28 03:32:28

    Klasyczny kamień jak Celtic nadadzą więcej charakteru wnętrznu niz fototapeta

POLECAMY W SERWISACH