Ścianę w salonie zdobi fototapeta z motywem słynnego mostu Brooklińskiego, która dodała wnętrzu głębi. Projekt: Małgorzata Chabzda. Fot. Bartosz Jarosz

Zobacz galerię [14 zdjęć]

Ścianę w salonie zdobi fototapeta z motywem słynnego mostu Brooklińskiego, która dodała wnętrzu głębi. Projekt: Małgorzata Chabzda. Fot. Bartosz Jarosz
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Ewa Kozioł
14 paź 2016 12:58

Ściany w salonie. Najciekawsze pomysły projektantów

Szary czy niebieski? Fototapeta a może beton? Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie jakie pomysły na dekorację ścian w salonie mają architekci.

Obecnie na rynku mamy naprawdę ogromny wybór materiałów wykończeniowych, które możemy stosować na ściany. Równie bogata jest także paleta kolorystyczna dostępna w ofercie producentów.

A co pasuje na ściany w salonie? Praktycznie każdy materiał. Ważne tylko, aby współgrał z wybranym przez nas wyposażeniem. Do wyboru mamy farby – od spokojnej kolorystyki po bardziej mocne, wyraziste barwy. Możemy zdecydować się na jeden wariant kolorystyczny lub spróbować ciekawie połączyć kilka kolorów (jeden główny bazowy, a kolejny jako akcent dekoracyjny). Pamiętajmy jednak, aby do małych salonów wybierać jasne barwy, ponieważ optycznie powiększą wnętrze. Ciemne kolory to lepsze rozwiązanie, gdy przestrzeń jest duża. 

Ciekawym rozwiązaniem jest tapeta lub fototapeta w salonie, które zapewnią indywidualny charakter naszemu salonowi. I tu wybór jest ogromny. Na ścianie możemy mieć bowiem dosłownie wszystko.

W salonie urządzonym w nowoczesnym stylu sprawdzi się beton i kamień na ścianie, a z kolei cegła będzie pasowała zarówno do wnętrza w nowoczesnym, jak i klasycznym wydaniu.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH