Neutralne, spokojne szarości zdominowały salon, podkreślając jego nowoczesny, ale i ciepły charakter. Fot. Magnat.

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Neutralne, spokojne szarości zdominowały salon, podkreślając jego nowoczesny, ale i ciepły charakter. Fot. Magnat.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Tatur
14 lip 2015 13:56

Ściany w salonie. Wybierz modne szarości

Lato to wzmożony czas remontów. Warto więc odświeżyć ściany w salonie. Jaki kolor wybrać? Oczywiście modne szarości.

Salon to najbardziej reprezentacyjne miejsce w naszym domu. Musi więc prezentować się niezwykle elegancko, wytwornie i szykownie, tak by zachwycać nie tyle gości, co nas samych. Z drugiej strony powinien być też miejscem przytulnym, miłym, po prostu ciepłym i rodzinnym. W końcu to tu odpoczywamy po ciężkim dniu pracy. Ważne więc by jego wystrój sprzyjał wypoczynkowi, a wybrana przez nas kolorystyka nie przytłaczała. Kolor jaki wybierzemy do naszego wnętrza ma bowiem ogromny wpływ na codzienne samopoczucie.

Aranżując przestrzeń salonu coraz częściej decydujemy się na szarości. Szary w tym roku to niezwykle modny kolor. Najczęściej wybieramy go na dekorację ścian. I słusznie, bowiem jako barwa o neutralnym charakterze nie tylko świetnie się prezentuje, ale też stanowi doskonałą bazę dla aranżacji całego wnętrza. Poza tym sięgając po paletę szarości, mamy pewność iż przestrzeń naszego salonu nie będzie przytłaczać.

Z kolei o to, by salon w odcieniach szarości nie był nudny, zadbali producenci farb. W ich ofercie odnajdziemy bowiem całą paletę różnorodnych odcieni szarości - od bardzo jasnych, wpadających w biel, poprzez te o średnim nasyceniu, aż po te zupełnie ciemne - antracytowe czy grafitowe. Dzięki temu każdy może znaleźć swój ulubiony odcień szarości.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH