Chłodny wystrój salonu tonują miękkie, przytulne elementy. Komplet wypoczynkowy, kosmaty dywan i zasłony w oknach budują we wnętrzu domową atmosferę. Projekt: Karolina Stanek-Szadujko, Łukasz Szadujko. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [18 zdjęć]

Chłodny wystrój salonu tonują miękkie, przytulne elementy. Komplet wypoczynkowy, kosmaty dywan i zasłony w oknach budują we wnętrzu domową atmosferę. Projekt: Karolina Stanek-Szadujko, Łukasz Szadujko. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Tatur
03 sty 2016 20:25

Szary salon. Hit roku 2015

Szary to najmodniejszy kolor aranżacji wnętrz w 2015 roku. Zobaczcie jak prezentował się w przestrzeni salonu.

Salon to najbardziej reprezentacyjna część naszego domu. Warto więc jego urządzaniu poświęcić nieco więcej czasu i dokładnie zaplanować wszystkie funkcje oraz dobrze przemyśleć dobór wyposażenia czy kolorystykę. Jeżeli pragniemy podążać za wnętrzarską modą warto postawić na szarości.

Szary to najmodniejszy kolor minionego roku i wszystko wskazuje na to, że i w tym będzie cieszył się niesłabnącą popularnością. I choć niejednokrotnie kojarzy się z chłodnymi, loftowymi wnętrzami, to przecież jest jednym z najbardziej neutralnych kolorów w całej palecie barw. Dzięki temu doskonale wtapia się w każdą aranżację. W nowoczesnej czy tradycyjnej stylistyce – barwa szara odnajduje się znakomicie, dając wręcz nieograniczone możliwości do zabawy stylem, kolorem czy dodatkami.

Stąd urządzając salon w 2015 roku często sięgaliśmy po modne szarości. Różnorodne odcienie koloru szarego brylowały w naszych wnętrzach. Często wybieraliśmy je jako kolory ścian oraz mebli wypoczynkowych. Szarości gościły też na naszych podłogach i jako kolor dodatków - zasłon, dywanów, dekoracji. Niejednokrotnie przybierał on formę betonowych dekoracji – wielkoformatowych płyt czy tynku strukturalnego imitującego ten naturalny materiał.

Także w tym sezonie warto zaprosić szarości do naszych wnętrz. Nie ważne czy będą to całe ściany, meble wypoczynkowe czy jedynie dodatki – ważne by były w kolorze szarym. Jeżeli chcecie przekonać się jak szarości prezentowałyby się w Waszym salonie, koniecznie obejrzyjcie naszą galerię. Wybraliśmy do niej zdjęcia najpiękniejszych wnętrz urządzonych w różnorodnej stylistyce, które łączy kolor szary odkrywany w całej swej palecie barw.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH