Nowoczesne, drewniane schody są efektownym detalem w aranżacji salonu. Fot. Archiwum Dobrze Mieszkaj.

Zobacz galerię [13 zdjęć]

Nowoczesne, drewniane schody są efektownym detalem w aranżacji salonu. Fot. Archiwum Dobrze Mieszkaj.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
24 lip 2014 10:58

Tak może wyglądać salon ze schodami: ciekawe propozycje

Schody to dość częsty element architektury salonu w domu piętrowym, a zwłaszcza z poddaszem użytkowym. Zobaczcie pokoje dzienne, w których schody stanowią istotny element aranżacji i są prawdziwą ozdobą salonu.

Schody znajdujące się w salonie oprócz funkcji praktycznej, mogą być także efektowną dekoracją salonu. Dzięki schodom w pokoju gościnnym zyskujemy wrażenie połączenia obu kondygnacji domu w całość. Aby schody komponowały się z ogólnym wystrojem, a nie były problemem aranżacyjnym, ich konstrukcja musi być dokładnie zaplanowana. W naszej galerii znajdziecie ciekawe przykłady salonów ze schodami. Może tam znajdziecie inspirację do waszego domu?

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Moniś, 2018-02-01 14:01:04

    Ja mam dom urządzony w bardziej tradycyjny sposób, ale Wasze inspiracje też wyglądają pięknie. Tylko jakieś zimne mi się wydają te niektóre pomieszczenia. A schody rzeczywiście jak wykonane są porządnie i mają piękną balustradę to są jednym z głównych dekoracji we wnętrzu. U mnie największą uwagę wszyscy zwracają na balustradę, która ma ciekawe wzory pośrodku, zamawiałam od Skrzypińskiego i on robi cuda.

POLECAMY W SERWISACH