Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Fototapeta z cygarami marki Minka.pl nada nowoczesnemu wnętrzu cieplejszy wygląd. Propozycja może przypaść do gustu nawet przeciwnikom tytoniowej używki. Fot. Minka.

Fototapeta z cygarami marki Minka.pl nada nowoczesnemu wnętrzu cieplejszy wygląd. Propozycja może przypaść do gustu nawet przeciwnikom tytoniowej używki. Fot. Minka.
  • Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
  • 15 sty 2015 13:29 (aktualizacja: 20 sty 2015 08:50)

Tapeta w salonie. Postaw na beże i brązy

Ciepłe odcienie beżów i brązów to niezawodna recepta na subtelne, przytulne wnętrze. Zapraszamy do galerii, pięknych tapet w tych uniwersalnych kolorach.

Beże i brązy dla większości osób są niezwykle przyjemne w odbiorze. To naturalne "kolory ziemi", które dają poczucie stabilności, oparcia i ciepła. Są zmysłowo inspirujące - kojarzą się z rozgrzewającą słodkością czekolady czy subtelną w smaku caffe latte. To odcienie, które doskonale budują harmonijny klimat i wypełniają wnętrze pozytywną energią. Otulają miękkością oraz pozwalają odpocząć od codziennego natłoku emocji i myśli.

Jasne tonacje beży i brązów są stosunkowo proste i bezpieczne w aranżacji. Doskonale współgrają z innymi barwami, stanowiąc idealną bazę do kolorystycznej ekspozycji oryginalnych mebli czy dodatków.

Naturalne beże i jaśniejsze brązy dobrze prezentują się w zasadzie w każdym pomieszczeniu. Ciemny, nasycony kolor najlepiej sprawdzi się natomiast w przestronnych i dobrze oświetlonych pokojach. W mniejszych i pozbawionych dużej ilości naturalnego światła wnętrzach, bezpieczniejszym rozwiązaniem będzie zastosowanie tego odcienia na jednej ścianie lub fragmencie, który akurat chcemy wyeksponować. 

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA