Dekoracja przypominająca taśmę filmową oraz oświetlenie w formie reflektorów wprowadzają do kącika telewizyjnego klimat rodem z planu filmowego. Projekt: Iza Szewc. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Dekoracja przypominająca taśmę filmową oraz oświetlenie w formie reflektorów wprowadzają do kącika telewizyjnego klimat rodem z planu filmowego. Projekt: Iza Szewc. Fot. Bartosz Jarosz.
 • Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
09 lip 2014 11:45

Telewizor w salonie. Najciekawsze pomysły z polskich domów

Telewizor to standardowy element wyposażenia salonu. Podpowiadamy zatem w jaki sposób i gdzie go umieścić, aby jak najlepiej pełnił swoją funkcję, a zarazem komponował się z wystrojem pomieszczenia.

Chyba mało kto może sobie wyobrazić współczesny salon bez telewizora. Potrafi zagłuszyć krępującą ciszę podczas spotkań towarzyskich oraz wiernie towarzyszy nam w popołudniowym relaksie. Sposób aranżacji ściany telewizyjnej zależy od tego, jaki efekt chcemy osiągnąć: wyeksponować telewizor lub sprytnie stopić go wystrojem pokoju. Zobaczcie zatem jakie miejsce zajmuje telewizor w domach Polaków. 

WASZE KOMENTARZE (3)

DODAJ KOMENTARZ
 • kokan, 2015-12-22 11:08:55

  Ściany z czerwonej cegły są piękne! Mnie się też podobają personalizowane pomieszczenie, np. przy pomocy zdjęć w ramkach. Mój kumpel ostatnio też sobie kupił meble z RS Furniture takie inspirowane częściami samochodowymi. Super sprawa.
 • Minia, 2014-07-23 18:38:44

  Czy chodzi Ci o taki kolor? Mnie też bardziej podoba się jaśniejsza kolorystyka ściany.
 • Lira, 2014-07-23 16:12:02

  Bardzo duże wrażenie zrobiła na mnie ściana z czerwonej cegły. Od dawna myślałam o czymś takim, ale miałam pewne obawy, że nie będzie mi się podobać. Jednak już teraz wiem, że musi ona być u mnie w salonie, właśnie tam gdzie jest telewizor. Ktoś wie gdzie taką cegłę można dostać? Taką albo w jakimś innym kolorze, może jakimś piaskowym...

POLECAMY W SERWISACH