Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Drzwi VOX

  • Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
  • 07 wrz 2012 15:38 (aktualizacja: 30 gru 2013 10:16)

Wejdź, proszę!

Zwykle nie myślimy o nich, kiedy zastanawiamy się nad aranżacją i urządzeniem naszych upragnionych czterech kątów. To wielki błąd! Odpowiednio dobrane drzwi wewnętrzne pomogą wyczarować wnętrze w wymarzonym stylu.

W stylu eleganckim

Porta FIT to „szyta na miarę”, szeroka gama produktów dostosowana do indywidualnych wymagań klienta. Kolekcja została przygotowana w 25 kolorach oraz w 3 różnych jakościach. Na zdjęciu wzór C.3 – cena: od ok. 413,28 zł (w zależności od okleiny), Porta.

' title=
fot. Porta

Szyba satinato z nadrukiem w drzwiach z kolekcji VOX nada charakter całemu wnętrzu. Dostępne nadruki drzwi - Wieża Eiffla, Nuty, Big Ben, Kwiaty, Statua Wolności. Cena: od ok. 999 zł brutto (cena za skrzydło), Drzwi i Podłogi VOX.

' title=
fot. Drzwi i Podłogi VOX

Drzwi w okleinie dekoracyjnej, z płytą magnetyczną – idealne np. do pokoju dziecięcego. Kolor: orzech melunga. Cena: od ok. 729 zł brutto (cena za skrzydło), Drzwi i Podłogi VOX.

' title=
fot. Drzwi i Podłogi VOX

Drzwi Carlo, fornir dębowy malowany czteropowłokowym zestawem malarskim, szkło mleczne bezpieczne. Cena: ok. 984 zł, Stolbud Włoszczowa.

' title=
fot. Stolbud Włoszczowa

Drzwi drewniane W15. Rama drzwi z drewna klejonego warstwowo wzmocniona sklejką wodoodporną liściastą. Malowane lazurami i farbami Sikkens lub Remmers. Nicewicz.

' title=
fot. Nicewicz

Drzwi z kolekcji Plano. Tworzą ją cztery modele, w których urok klasycznego drewna spotyka się z nowoczesnym, oszczędnym designem. Do tradycyjnych wnętrz najlepsze będą w ciepłej kolorystyce orzecha amerykańskiego lub drzewa wenge, o bogatym usłojeniu faktury. Cena: od ok. 1.587 zł, Invado.

' title=
fot. Invado

WASZE KOMENTARZE (2) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA