Trivio to idealne meble do domu z pomysłem. Różna wielkość oraz duża różnorodność elementów, dają możliwość tworzenia ciekawych aranżacji oraz wykreowanie przestrzeni dopasowanej do potrzeb. Fot. Bizzarto.

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Trivio to idealne meble do domu z pomysłem. Różna wielkość oraz duża różnorodność elementów, dają możliwość tworzenia ciekawych aranżacji oraz wykreowanie przestrzeni dopasowanej do potrzeb. Fot. Bizzarto.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Tatur
22 lip 2015 12:33

15 pomysłów na modny salon

Jasne meble, szare narożniki, płytki imitujące naturalne materiały oraz dekoracyjne ściany. Zobaczcie co jest modne w przestrzeni salonu.

Wygodne narożniki

Wśród mebli wypoczynkowych największą popularnością cieszą się narożniki. Doskonale bowiem pasują zarówno do przestronnych salonów, jak i niewielkich przestrzeni dziennych. Poza tym gwarantują dużo miejsca na wypoczynek w rodzinnym gronie, a w razie potrzeby mogą stać się wygodnym łożem. I choć producenci mebli tapicerowanych oferują wiele rodzajów wykończeń w całej gamie kolorystycznej, to największym zainteresowaniem cieszą się modele w tak modny w tym sezonie kolorze szarym.

Nowoczesne bryły

Wśród dostępnych na rynku kolekcji najwięcej odnajdziemy mebli modułowych dedykowanych do zintegrowanych przestrzeni dziennych. Duży wybór jednorodnych stylistycznie brył przeznaczonych zarówno do salonu, jak i jadalni (a często też i sypialni) daje bowiem nieograniczone wręcz możliwości aranżacyjne, a przez to pozwala zaspokoić indywidualne potrzeby klienta. Z pomocą jednej kolekcji możemy więc urządzić spójną stylistycznie przestrzeń mieszkania bez konieczności zamawiania często kosztownych mebli na wymiar.

Płytki jak drewno i kamień

Wśród tegorocznych nowości na rynku płytek ceramicznych dedykowanych na podłogę do salonu prym wiodą płytki imitujące naturalne materiały - kamień i drewno. Dzięki nowoczesnemu procesowymi produkcji doskonale naśladują swe pierwowzory, wizualnie oddając wszelkie walory, ale i skazy tych materiałów. Stąd każda płytka wiernie odtwarza usłojenie drewna, rys kamienia a nawet sęki czy pęknięcia.

Dekoracje ścian

Ważnym elementem wystroju salonu są odpowiednio udekorowane ściany. Zwykła farba w jednym kolorze zazwyczaj już nie wystarcza, by nasz salon był na topie. Do modnych motywów dekoracji ścian należą zarówno naturalne materiały, wpisujące aranżację salonu w ekotrend, jak i znane jeszcze z czasów PRL-u tapety i fototapety sięgające po inspiracje retro, choć mało już z nimi mające wspólnego.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH