Biały stolik kawowy na lekkich aluminiowych nóżkach doskonale wpisał się w utrzymane w loftowych szarościach wnętrze. Projekt: Beata Kruszyńska. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Biały stolik kawowy na lekkich aluminiowych nóżkach doskonale wpisał się w utrzymane w loftowych szarościach wnętrze. Projekt: Beata Kruszyńska. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Tatur
25 lut 2016 13:35

15 pomysłów na stolik kawowy

Jaki stolik do salonu? Zobaczcie na co stawiają architekci wnętrz.

Stolik kawowy to element wyposażenia, który zazwyczaj kupujemy na końcu. Powinien on przede wszystkim dobrze wpisać się w aranżację naszego salonu. Dlatego powinien pasować zarówno do mebli, jak i pozostałych elementów wyposażenia wnętrz, podkreślając tym samym przyjętą stylistykę wystroju.

Czym zatem się kierować wybierając ten właśnie mebel do własnego salonu? Przede wszystkim jego gabarytami. Do małych wnętrz wybierajmy mniejsze model, do większych dowolne, do nisko osadzonych siedzisk - niskie i na odwrót. Poza tym wszystko zależy od naszych indywidualnych upodobań.

Bogata oferta dostępnych na rynku stolików kawowych pozwala nam bawić się jego designem. Odnajdziemy tu całą gamę różnorodnych modeli. Od całkiem prostych, geometrycznych form, które często dodatkowo można w dowolny sposób konfigurować, poprzez klasyczne na zdobionych nóżkach, aż po całkiem designerskie, których oryginalny kształt wymyka się wszelkim kwalifikacjom.

Możemy również wybierać w szerokiej gamie materiałów i kolorów. Drewna, szkło, aluminium czy różnego rodzaju tworzywa sztuczne doskonale sprawdzą się zarówno w nowoczesnych, jak i bardziej stylowych aranżacjach. Do tego śmiało możemy przebierać w pełnej palecie barw - lśniąca biel, loftowa szarość czy po prostu kolor drewna. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH