Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Otwarty na dwie kondygnacje salon zaaranżowany został w stonowanych barwach natury - beżach, brązach i złamanych bielach. Projekt: Alina Grzybowska, Konstanty Jeżewski. Fot. Monika Filipiuk-Obałek.

Otwarty na dwie kondygnacje salon zaaranżowany został w stonowanych barwach natury - beżach, brązach i złamanych bielach. Projekt: Alina Grzybowska, Konstanty Jeżewski. Fot. Monika Filipiuk-Obałek.
  • Autor: Urszula Tatur
  • 21 lis 2014 10:45 (aktualizacja: 29 gru 2014 08:25)

Beże i brązy. Tak urządzają Polacy

Jak urządzić ciepły i przytulny salon? Z pomocą przyjdą beże i brązy. Zobaczcie jak ich ocieplającą moc wykorzystali projektanci wnętrz.

Beże i brązy to ulubione kolory Polaków. Od lat cieszą się niesłabnącą popularnością, goszcząc w naszych kuchniach, łazienkach czy salonach. I choć czasami wydają się barwami zbyt związanymi z klasycznym wystrojem wnętrz, to przecież ich ocieplająca moc oraz pierwotny związek z naturą czynią je kolorami neutralnymi, uniwersalnymi i ponadczasowymi.

Beże i brązy to najodpowiedniejsze kolory dla osób, które lubią aranżacyjny ład i spokój, a przy tym cenią sobie ciepłą, domową atmosferę. Te najbezpieczniejsze z całej palety barw kolory pozwolą stworzyć przytulne wnętrze, z którego będziemy mogli cieszyć się przez wiele lat. Bowiem beże i brązy nigdy nie wychodzą one z mody. Warto więc zaprosić je na salony.

Jasne, spokojne beże to idealny kolor dla ścian naszego pokoju dziennego.  Ubrane w tą barwę stanowić będą doskonałe tło dla każdej aranżacji. Łatwo do nich dobrać meble, jak i dodatki. W stonowanych beżach dobrze będą się czuły także zestawy wypoczynkowe, które doskonale stopią się z analogicznym tłem bądź też staną się odrobinę mocniejszym akcentem na tle bardzo jasnych ścian.

Z kolei brązy ocieplą każde wnętrze. Najlepiej sprawdzą się jako kolor mebli – zarówno tapicerowanych, jak i skrzyniowych. W odcieniach ziemistych podkreślą związek naszej aranżacji z naturą, w bardziej czekoladowej tonacji – wprowadzą klasyczny szyk i elegancję. Zawsze jednak pozwolą stworzyć ciepłą, przytulna atmosferę w salonie.

Zobaczcie zatem jak pięknie prezentują się współczesne salony utrzymane w brązowo-beżowej tonacji.

 

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA