Jasne i przestronne wnętrze urządzono w stonowanych kolorach. Dwie ciemnoszare sofy tworzą przytulny kącik do wypoczynku. Całość ociepla drewno. Projekt: Małgorzata Galewska. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [12 zdjęć]

Jasne i przestronne wnętrze urządzono w stonowanych kolorach. Dwie ciemnoszare sofy tworzą przytulny kącik do wypoczynku. Całość ociepla drewno. Projekt: Małgorzata Galewska. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Tatur
19 paź 2015 15:29

Beże i brązy w polskich domach

Jak urządzić salon o ponadczasowym charakterze? Z pomocą przyjdą jasne beże i ciepłe brązy.

Beże i brązy to kolory dla osób, które lubią aranżacyjny ład i spokój, a przy tym cenią sobie ciepłą, domową atmosferę. Te najbezpieczniejsze z całej palety barw kolory pozwolą stworzyć przytulne wnętrze, z którego będziemy mogli cieszyć się przez wiele lat. Bowiem nigdy nie wychodzą one z mody.

Beże i brązy to także ulubione kolory Polaków. Od lat cieszą się niesłabnącą popularnością, goszcząc w naszych salonach. I choć czasami wydają się barwami zbyt związanymi z klasycznym wystrojem wnętrz, to przecież ich ocieplająca moc oraz pierwotny związek z naturą czynią je kolorami neutralnymi, uniwersalnymi i ponadczasowymi.

Jasne, spokojne beże to idealny kolory do dekoracji ścian naszego pokoju dziennego. Ubrane w tą barwę stanowić będą doskonałe tło dla każdej aranżacji. Łatwo do nich dobrać meble, jak i dodatki. W stonowanych beżach dobrze będą się czuły także zestawy wypoczynkowe, które doskonale stopią się z analogicznym tłem bądź staną się odrobinę mocniejszym akcentem na tle bardzo jasnych ścian.

Z kolei brązy ocieplą każde wnętrze. Najlepiej sprawdzą się jako kolor mebli – zarówno tapicerowanych, jak i skrzyniowych. W odcieniach ziemistych podkreślą związek z naturą, w bardziej czekoladowej tonacji – wprowadzą klasyczny szyk i elegancję. Zawsze jednak pozwolą stworzyć ciepłą, przytulna atmosferę w salonie.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH