• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
04 sty 2011 11:56

Brytyjskie wzory. Modne dekoracje do domu

Tamiza, Tower Bridge, Big Ben, a może pałac Buckingham? Jesteś wielbicielem angielskich klimatów? A może chciałbyś przenieść do własnego domu atmosferę londyńskiej ulicy? Podpowiemy ci, jak!

Wodoodporna fototapeta przedstawiająca zatłoczoną londyńską ulicę. Wystarczy jedna charakterystyczna dekoracja, a możesz zmienić swój pokój w stylowe i nowoczesne wnętrze! 396 zł (300x200 cm), Obrazoteka.

' title=
fot. Obrazoteka

Obraz Telephone to wydruk cyfrowy na gładkim płótnie winylowym, fotograficznie odwzorowujący szczegóły. Wodoodporna powierzchnia i nieblaknące przez lata barwy stanowią o jego wyjątkowości. Naciągnięty na sosnowe krosno, jest gotowy do powieszenia po rozpakowaniu. Cena: ok. 385 zł (40x70 cm, 3 sztuki), Obrazoteka.

Obrazoteka
fot. Obrazoteka

Zegar ścienny Big Ben dla miłośników wyspiarskich klimatów. Cena: ok. 373 zł, Umbra, Studio Momo.

Umbra, Studio Momo
fot. Umbra, Studio Momo

To nie angielska buda telefoniczna, a lodówka marki Ardo! Urządzenie z serii Vintage dostępne jest z grafiką na frontach w kilku różnych odsłonach. Wzór klamki zainspirowany wzornictwem z lat 50. i 60. Ardo.

Ardo
fot. Ardo

Fotel Union Jack to kwintesencja brytyjskości w nieco zabawnym wydaniu! Kare Design, Czerwona Maszyna.

Czerwona Maszyna
fot. Czerwona Maszyna

Zabawna poduszka z wzorem brytyjskiej flagi to świetna dekoracja nie tylko brytyjskiego salonu. Kare Design, Czerwona Maszyna.

Czerwona Maszyna
fot. Czerwona Maszyna
 
 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH