Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Fot. Hefra

Fot. Hefra
  • Autor: Ewa Kozioł
  • 13 paź 2016 14:19 (aktualizacja: 17 paź 2016 11:14)

Dekoracja stołu-piękne zdjęcia

W dekoracji stołu liczy się każdy szczegół. Piękne nakrycie to nie tylko obrus, talerze i sztućce, ale przede wszystkim elementy ozdobne.

Staranny dobór dekoracji stołu podkreśli nastrój, panujący przy posiłku i podczas całego spotkania. Dekoracji służą nie tylko serwetki, podkładki, czy naturalne ozdoby w postaci świeżych kwiatów – ale przede wszystkim galanteria stołowa.

Pod pojęciem galanterii stołowej kryje się wszystko to, co tworzy elegancki, wyszukany styl. Przedmioty mniejsze i większe, które musi łączyć jedno: piękny wygląd. Ciekawy asortyment posiada w swojej ofercie firma Hefra. Są to nie tylko sztućce – noże, łyżki, widelce, łyżeczki do herbaty, widelczyki do ciasta, nożyki do masła czy nakładania sera – ale też takie elementy zastawy, jak cukiernice, serwetniki, podstawki pod kieliszek, przyprawniki, czy świeczniki.

Ułożenie Hefry na stole obok serwisu w ulubionym kolorze doda elegancji nawet najbardziej minimalistycznej zastawie. Stonowane kolory, proste kształty i skandynawski minimalizm w połączeniu ze srebrnym elementem dekoracyjnym – ozdobnym koziołkiem pod sztućce, obręczą na serwetki z ręcznie wykończonym motywem roślinnym albo platerowaną miseczką na sól – skomponuje się tak, jak tylko może komponować się tradycja z nowoczesnością. Dlatego srebra wracają na stoły w najlepszym stylu, niosąc nowe możliwości estetycznych interpretacji.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA