Kolorowe poduszki są nie tylko ozdobą sofy czy fotela. Duża poducha położona na środku salonu urozmaici aranżację i nada jej awangardowy charakter. Fot. H.O.C.K.

Zobacz galerię [13 zdjęć]

Kolorowe poduszki są nie tylko ozdobą sofy czy fotela. Duża poducha położona na środku salonu urozmaici aranżację i nada jej awangardowy charakter. Fot. H.O.C.K.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
22 gru 2014 11:12

Dekoracje do salonu: kolorowe, miękkie poduszki

Poduszki dekoracyjne to chyba najprostszy sposób na metamorfozę salonu. Zobaczcie, jak tanio, szybko i łatwo da się z ich pomocą odmienić wnętrze.

Chcesz szybko i niewielkim kosztem zmienić wygląd pokoju dziennego? Sięgnij po dekoracyjne poduszki, które już dawno wyszły poza sypialnię i dumnie triumfują na salonach. Kokieteryjnie porozrzucane na kanapie, położone na fotelu czy poukładane na podłodze podkreślają relaksującą, a zarazem towarzyską funkcję pokoju dziennego.

Odpowiednio dobrane – na zasadzie podobieństwa lub kontrastu – mogą dość mocno odmienić jego wygląd. Wprowadzić nowoczesny koloryt, podkreślić elegancką prostotę czy wykreować aurę romantyzmu. A gdy przed telewizorem zmorzy cię sen, będą wygodnym i miękkim podparciem. Warto więc mieć kilka poduszek w swoim salonie.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • sabcia, 2015-09-28 11:36:56

    Te poduszki w kwiaty są bardzo ładne, takie kobiece i romantyczne, no i zdecydowanie ciekawsze od wszechobecnych, bezbarwnych i nudnych poduszek w paski lub geometryczne wzory rodem z katalogu meblowego. Niedawno widziałam także ciekawe poduszki z nadrukiem w kalendarz i bardzo mi się spodobało takie nietypowe i jednocześnie praktyczne rozwiązanie.

POLECAMY W SERWISACH