• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
27 sty 2014 05:57

Designerskie organizery na biurko

Bez nich na biurko zakrada się bałagan. Organizery, bo o nich mowa, są nie tylko praktyczne, ale i dekoracyjne. Wnoszą do biura nutę elegancji lub szczyptę humoru.

Zestaw pojemników biurowych Desktructure marki Saletti to intrygujący projekt Hectora Serrano. Trzy dostępne wersje, przypominające swoim kształtem linię zabudowań miasta, budynki fabryki, czy statek, składają się z odrębnych części, których kolejność można dowolnie zmieniać, tworząc coraz to nowe formy. Fot. Fabryka Form.

Organizery Desktructure.jpg
Organizery Desktructure.jpg

Organizer biurkowy Skyline marki Umbra przypomni swoim użytkownikom, że ciężka praca to wrota do wielkiego świata. Pojemnik zaprowadzi porządek na biurku, a jego uniwersalny, czarny kolor sprawia, że gadżet pasuje do wystroju każdego wnętrza. Projektant: Rob Southcott. Fot. Fabryka Form. 

Organizer Skyline.jpg
Organizer Skyline.jpg

Pojemnik na długopisy Wilhelm marki Kozioł to zabawa z konwencją i puszczanie oka do jego posiadaczy. Organizer w kształcie krasnala ogrodowego wykonano z trwałego, kolorowego tworzywa. Idealny dla dowcipnych indywidualistów. Fot. Fabryka Form.

Stojak na długopisy Wilhelm.jpg
Stojak na długopisy Wilhelm.jpg

Nowoczesny przybornik na biurko z filcowymi zakładkami w środku, między które można włożyć praktycznie wszystko, co potrzebne do pracy. Miękkość filcowych podziałek sprawia, że w środku zmieszczą się okulary i komórka, ale i długopisy, linijki czy ołówki. Marka Philippi. Fot. Czerwona Maszyna. 

Przybornik na biurko giorgio.jpg
Przybornik na biurko giorgio.jpg

Organizer Rewind inspirowany kasetą magnetofonową pomoże utrzymać porządek na biurku i wprowadzi nieco humoru w biurowe życie. Organizer marki J-me wykonany jest z plastiku i stali nierdzewnej. Załączona jest taśma samoprzylepna. Fot. HomeHome.

Organizer Rewind.jpg
Organizer Rewind.jpg

Oryginalny stojak na długopisy Zick Zack to pionowy porządek i systematyka dla poukładanych, lub nieregularne kształty i fantazja możliwości dla tych, którzy cenią artystyczny nieład. System rozsuwanych kwadratów umożliwia samodzielne kreowanie wyglądu stojaka na długopisy. Fot. Czerwona Maszyna.

Organizer ZICK ZACK.jpg
Organizer ZICK ZACK.jpg

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH