Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Fot. IKEA.

Fot. IKEA.
  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 16 lut 2016 13:31 (aktualizacja: 17 lut 2016 08:43)

Dla tęskniących za latem. Nowa kolekcja IKEA w sklepach

Tego lata IKEA zachęca do otwierania się na zupełnie nowe przestrzenie i spoglądanie na otoczenie w inny sposób. Dzięki kolekcji Sommar 2016 każde miejsce może okazać się idealnym na zorganizowanie pikniku ze znajomymi lub rozkoszowanie się chwilą spokoju z ulubioną lekturą w ręku.

Dzięki kolekcji Sommar 2016 możemy zabrać ze sobą atmosferę lata wszędzie tam, gdzie mamy na to ochotę. W tym roku IKEA zwraca uwagę nie tylko na funkcjonalną przestrzeń balkonową, ale zachęca również do odkrywania zupełnie nowych przestrzeni, które znajdują się tuż za progiem naszego domu - podkreśla Małgorzata Jezierska, specjalista ds. PR IKEA Retail w Polsce.

Letni asortyment IKEA koncentruje się na tekstyliach, oświetleniu i dekoracjach, dzięki którym spędzenie czasu z najbliższymi stanie się przyjemniejsze. Łatwe do czyszczenia obrusy, papierowe talerze, jednorazowe kubki czy serwetki przydadzą się przy organizacji przyjęcia w pobliskim parku W nowej kolekcji znalazło się również coś dla miłośników gotowania i długiego biesiadowania na świeżym powietrzu - przenośny grill węglowy, stołki i ława czy zastawa stołowa wykonana z kamionki. Latem idealną przestrzenią na popołudniowy relaks może okazać się również balkon. Nieważne, czy jest duży czy mały. Wystarczy kilka nowych dodatków, a stanie się wymarzonym miejscem na śniadanie lub popołudniową drzemkę.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA