• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
23 lip 2009 09:25

Do biegu gotowi... start!

Meble i dodatki lubią czasem „powędrować” - nogi w roli głównej.

Pogoń za modą i najnowszymi trendami zmusiła je do specyficznego wyglądu. Jedne zyskały kółka lub nogi, inne dadzą się bez trudu złożyć i przenieść, dzięki czemu zawsze mogą być tam, gdzie dzieje się coś ważnego.


Low Air table - proj. Jasper Morrison, stolik na kółkach, dzięki charakterystycznemu wgłębieniu w blacie, podczas przesuwania mebla nic nie rozleje się na podłogę, możliwość dokupienia uchwytu do przymocowania pod blatem, na sprzęt RTV; polipropylen, kolory: biały, pomarańczowy, zielony. Cena: ok. 244 euro, Magis/Atak Design.

Magis/Atak Design meble
fot. Magis/Atak Design

IKEA PS - proj. Chris Martin, rama fotela rozkładanego, lekka i bardzo funkcjonalna, łatwo ją przesunąć lub zamienić w łóżko; do dowolnego łączenia z materacami i pokryciami; 75x94x81 cm (szer./gł./wys.). Cena: ok. 300 zł, IKEA.

IKEA rama fotela
fot. IKEA
IKEA rama fotela
fot. IKEA

Martin - proj. Rachel & Benoit Convers, półka w kształcie osła, bardzo efektowna i trochę... „uparta”; do samodzielnego złożenia z gotowych elementów; kolor brązowy matowy, środek biały błyszczący, 180x60x200 cm (wys./gł./szer.). Cena: ok. 15.599 zł, Ibride/ZOOM Design Shop.

Ibride/ZOOM Design Shop półka
fot. Ibride/ZOOM Design Shop

Regał na kółkach, można go dowolnie przesuwać i, w zależności od potrzeb, łączyć z innymi kubikami. Cena: ok. 949 zł (dolna część), Kare Design/Glamstore.

Kare Design/Glamstore regał na kółkach
fot. Kare Design/Glamstore

Traktor - stołek na kółkach z regulowaną wysokością (43-55 cm), sprawdzi się nie tylko w biurze, ale i w domu, tym bardziej, że nie zajmuje dużo miejsca; 63x63 cm (szer./gł.). Cena: ok. 150 zł, IKEA.

IKEA stołek
fot. IKEA

Uomino - „biegnący” zegar, w bardzo dosłowny sposób uzmysławia, że czas nie stoi w miejscu. Cena: od ok. 850 zł, Diamantini & Domeniconi/Focus On.

Diamantini & Domeniconi/Focus On zegar
fot. Focus On

 

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH