• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
28 wrz 2010 15:31

Dodatki do domu w stylu retro

Małe damy i te trochę większe mają podobne marzenia, które zapisują skrzętnie w swoich pamiętnikach: Królewną być, złote kwiatki rwać i trenować nowe miny, i przed lustrem stać...

Do takich fantazji potrzebują jednak inspirującego otoczenia – trochę retro, trochę tajemniczego i bardzo kobiecego.
Szkła i „klejnoty” podane na srebrnej tacy zyskują na szlachetności. Karafka na perfumy, patera – targ staroci Kraków Podhale, cena: wazon – ok. 69 zł, Duka, chwost jedwabny z Maroka – ok. 21, 99 zł, www.darmaroko.pl.

' title=
fot. www.darmaroko.pl

Kartki z papieru czerpanego, oprawione w grawerowaną skórę tworzą pamiętnik pachnący dalekimi krainami i wspomnieniami. Cena: ok. 89 zł, Namaste.

' title=
fot. Namaste

Fotel w obiciu z żakardowej tkaniny, w kolorze pudrowego różu. Subtelny towarzysz w chwilach głębokiego zamyślenia. Cena: ok. 2.099 zł, Showroom Deco Styl.

' title=
fot. Showroom Deco Styl

Poduszka zdobiona misterną koronką i obszywana czarnymi koralikami... Niczym wieczorowa suknia. Cena: ok. 159 zł, Zara Home.

' title=
fot. Zara Home

Ręcznie zrobiona narzutka z wełny, zdobiona dzierganymi kwiatuszkami. Jak znalazł podczas długich wieczorów z lekturą „Pani Bovary”... czy romantycznych spacerów w świetle gwiazd. Cena: ok. 179 zł, Camomille.

' title=
fot. Camomille

Taca marki Mairo z kolekcji Mademoiselle (Proj. Lisa Bentsson). Można podać na niej rogaliki z konfiturą różaną albo zawiesić na ścianie. Cena: ok. 299 zł, www.sklep.markisol.pl.

' title=
fot. www.sklep.markisol.pl
 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH