Eleganckie ozdoby choinkowe utrzymane w złoto-srebrnej kolorystyce. Fot. Fotolia.

Zobacz galerię [20 zdjęć]

Eleganckie ozdoby choinkowe utrzymane w złoto-srebrnej kolorystyce. Fot. Fotolia.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Tatur
22 gru 2015 13:03

Dom na święta. 20 pięknych zdjęć

Święta to magiczny czas. Co było, jest i będzie modne w wystroju domu? Zabieramy Was w podróż do świata świątecznych dekoracji.

Święta to wyjątkowy czas. Ich magicznych charakter pomogą poczuć dekoracje domu utrzymane w duchu Bożego Narodzenia. W tym roku w szczególny sposób uwypuklają one bożonarodzeniowe tradycje wpisując je w aktualne trendy wzornicze.

Wśród popularnych ozdób świątecznych odnajdziemy te, które odwołują się do naszych wspomnień z dzieciństwa. Inspirowane najpiękniejszymi baśniami, przenoszą nas do magicznej krainy, którą zamieszkuje sam Święty Mikołaj - a wokół jego pomocnicy - skrzaty i renifery. Porcelanowe figurki, szklane świeczniki i ręcznie dekorowane bombki - wszystko to w ciepłych tradycyjnych barwach: czerwienie, zieleni, złocie.

Z drugiej strony niezmiennie zachwycają nas ozdoby świąteczne inspirowane naturą. Drewniana choinka utrzymana w duchu skandynawskim doskonale zastąpi tradycyjne drzewko bożonarodzeniowe. Powieszone na suchej gałęzi bombki ze świątecznymi napisami - Merry Christmas czy Let it snow w czarno-białej kolorystyce z pewnością spodobają się wszystkim, którzy poszukują alternatywnego sposobu udekorowania domu na Boże Narodzenie.

W tym roku, wśród naszych świątecznych dekoracji, nie może zabraknąć też bieli. Ten kojarzący się z czystością kolor pięknie zaprezentuje się na naszym drzewku bożonarodzeniowym. Kuliste bombki, świetliste anioły czy błyszczące gwiazdy doskonale ozdobią nie tylko choinkę, ale też świąteczny stroik czy udekorują okno. W połączeniu ze srebrem wprowadzą magiczną aurę do każdego domu.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH