Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Fot. Shutterstock.

  • Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
  • 13 sty 2010 10:54 (aktualizacja: 17 gru 2013 15:34)

Etno rodzina

Meble w energetycznych, „rozgrzanych” słońcem barwach, pamiątki z podróży do Afryki i na Bliski Wschód. Łączmy je we wnętrzu, pozwalając sobie na dużą swobodę. Kompletujemy rzeczy na zasadzie skojarzeń z ulubionymi miejscami, zapachami. Naszą propozycję nazwaliśmy ciepło: „Etno rodzina”.

Temperatury Meksyku kradzione garściami. Tkaniny w gorących barwach i o oryginalnych wzorach ogrzeją wnętrze i nas samych. Można je stosować bez umiaru: poduszki, narzuty, pledy... , Shutterstock.

Shutterstock
fot. Shutterstock

Klimaty etno we wnętrzu budujemy w oparciu o kilka skrzętnie wybranych sprzętów czy dekoracyjnych drobiazgów. Barwne i bogato zdobione elementy warto niekiedy nieco „uspokoić” wprowadzając (trochę przezornie, ale i przekornie) mebel o wyraźnie salonowym kroju, ale koniecznie w gorącym kolorze, jak ta para stolików, Bibelou Interiors.

' title=
fot. Bibelou Interiors

Hiszpańskie tkaniny - bogactwo kolorów dopełnione bogactwem wzorów. Bujne kwiaty, kolorowe pasy, ornamenty. Ceramika „powtarza” wybrane kolory tkanin i … wszystko gra! Zara Home.

' title=
fot. Zara Home

Spalona słońcem, a trochę sama jak słońce o zachodzie – lampa Juliette. Jej ciepłe, dyskretne światło, ukaże nam egzotyczne przedmioty, w nowej nocnej scenerii. Ich barwy w półmroku nabiorą nieznanej nam dotąd głębi, Praktiker.

Praktiker
fot. Praktiker

Dywany Zigo Zago z kolekcji Magic Carpet – czarują we wnętrzu, śmiałym kolorem morza, mandarynek i limonek. Cała Jamajka... u naszych stóp, Cappellini.

' title=
fot. Cappellini

Stoliki na niskich nóżkach w bollywoodzkim stylu. Tym tropem warto podążać, dodając do „kompletu” inne elementy wystroju wnętrza, których wspólnym mianownikiem będzie intensywność barw, SIA.

SIA
fot. SIA

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA