• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
13 sty 2010 10:54

Etno rodzina

Meble w energetycznych, „rozgrzanych” słońcem barwach, pamiątki z podróży do Afryki i na Bliski Wschód. Łączmy je we wnętrzu, pozwalając sobie na dużą swobodę. Kompletujemy rzeczy na zasadzie skojarzeń z ulubionymi miejscami, zapachami. Naszą propozycję nazwaliśmy ciepło: „Etno rodzina”.

Temperatury Meksyku kradzione garściami. Tkaniny w gorących barwach i o oryginalnych wzorach ogrzeją wnętrze i nas samych. Można je stosować bez umiaru: poduszki, narzuty, pledy... , Shutterstock.

Shutterstock
fot. Shutterstock

Klimaty etno we wnętrzu budujemy w oparciu o kilka skrzętnie wybranych sprzętów czy dekoracyjnych drobiazgów. Barwne i bogato zdobione elementy warto niekiedy nieco „uspokoić” wprowadzając (trochę przezornie, ale i przekornie) mebel o wyraźnie salonowym kroju, ale koniecznie w gorącym kolorze, jak ta para stolików, Bibelou Interiors.

' title=
fot. Bibelou Interiors

Hiszpańskie tkaniny - bogactwo kolorów dopełnione bogactwem wzorów. Bujne kwiaty, kolorowe pasy, ornamenty. Ceramika „powtarza” wybrane kolory tkanin i … wszystko gra! Zara Home.

' title=
fot. Zara Home

Spalona słońcem, a trochę sama jak słońce o zachodzie – lampa Juliette. Jej ciepłe, dyskretne światło, ukaże nam egzotyczne przedmioty, w nowej nocnej scenerii. Ich barwy w półmroku nabiorą nieznanej nam dotąd głębi, Praktiker.

Praktiker
fot. Praktiker

Dywany Zigo Zago z kolekcji Magic Carpet – czarują we wnętrzu, śmiałym kolorem morza, mandarynek i limonek. Cała Jamajka... u naszych stóp, Cappellini.

' title=
fot. Cappellini

Stoliki na niskich nóżkach w bollywoodzkim stylu. Tym tropem warto podążać, dodając do „kompletu” inne elementy wystroju wnętrza, których wspólnym mianownikiem będzie intensywność barw, SIA.

SIA
fot. SIA

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH