Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Fioletowa sofa, żółte siedziska i turkusowy dywan, w połączeniu z masą kolorowych obrazków, są w stanie stworzyć aranżację w kolorach tęczy. Fot. Lecconotizione.com.

Fioletowa sofa, żółte siedziska i turkusowy dywan, w połączeniu z masą kolorowych obrazków, są w stanie stworzyć aranżację w kolorach tęczy. Fot. Lecconotizione.com.
  • Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
  • 13 cze 2014 10:07 (aktualizacja: 24 lip 2014 08:09)

Intensywne kolory w salonie. Zobacz odważne pomysły na aranżację!

Jaki jest przepis na oryginalny, kolorowy salon? Żółte meble na tle limonkowych ścian lub różowa sofa ustawiona na turkusowym dywanie, ale to nie wszystko. Więcej inspiracji znajdziecie w naszej galerii.

Salon wcale nie musi być urządzony w bieli, szarości czy popularnych beżach. Aranżacja tej reprezentacyjnej część domu może być wesoła i kolorowa. Połączenie w jednym wnętrzu kilku intensywnych barw nada mu oryginalny charakter i zmieni w świątynię optymizmu. Zdajemy sobie sprawę, że zmiana wystroju na intensywnie kolorowy wiąże się z niemałą odwagą dlatego na początek radzimy zacząć od stopniowego wprowadzania jednej barwy. Pomalowanie ściany na turkusowy kolor, zakup pomarańczowej sofy lub neonowych krzeseł na początek w zupełności wystarczy do zmiany wystroju salonu na bardziej optymistyczny.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA