Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Propozycja dla miłośników skandynawskich klimatów. Fot. Dekoria

Propozycja dla miłośników skandynawskich klimatów. Fot. Dekoria
  • Autor: Justyna Łotowska
  • 15 kwi 2016 10:42 (aktualizacja: 15 kwi 2016 10:49)

Jak łączyć zasłony z roletami? Zobacz!

Nie możesz się zdecydować, czy ozdobą Twojego okna będzie zasłona, czy roleta? Mamy dla ciebie rozwiązanie. Wybierz stylowy duet – roletę i zasłonę.

Bogata oferta tkanin i rodzajów zarówno zasłon, jak i rolet sprawia, że nie musisz ograniczać swoich pomysłów na aranżację wnętrz. Dzięki roletom i zasłonom łatwo wyczarujesz pomieszczenie w dowolnym stylu.

Wzorzyście czy jednobarwnie?

W zależności od upodobań Twój salon lub sypialnia mogą się zmienić w romantycznie ukwiecony ogród (aranżacja w stylu angielskim). Nie obawiaj się eksperymentów. Wzorzysta roleta i zasłona? Czemu nie! Równie oryginalnie ozdobi okno kwiecista zasłona, której ciekawy wzór podkreśli monochromatyczna roleta.

Jeśli jesteś zwolennikiem oszczędnych form, dobierz do pokoju zasłony w tonacji szarości, beżów lub granatów i połącz je z gładkimi białymi roletami. Klasyka rządzi się swoimi prawami, ale najważniejsze zdanie należy do Ciebie. Roleta materiałowa jest nowoczesnym dodatkiem, który razem z zasłoną w ciepłych kolorach, takich jak beże, brązy i czerwienie, z powodzeniem dopełni klasyczną stylizację. Do jadalni lub salonu wybierz roletę firanową.

Źródło infografiki: Dekoria
Źródło infografiki: Dekoria

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA