Elegancki salon urządzono w stylu glamour. Stąd w projekcie znalazły się lustra. Projekt: Magdalena Smyk. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [18 zdjęć]

Elegancki salon urządzono w stylu glamour. Stąd w projekcie znalazły się lustra. Projekt: Magdalena Smyk. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Tatur
10 sty 2016 16:25

Lustro w salonie. Najlepsze aranżacje z polskich domów

Lustro w salonie to nie tylko gustowna dekoracja, ale też doskonały sposób na optyczne powiększenie przestrzeni. Zobaczcie jak prezentuje się w polskich domach.

Lustro, choć zazwyczaj montujemy je w łazienkach i sypialni, doskonale sprawdza się także w salonie. W przestrzeni dziennej, służy ono nie tylko oglądaniu swego odbicia. Może ono też pełnić wiele dodatkowych funkcji. Najważniejszą z nich może okazać się optyczne powiększanie przestrzeni. Istotne jest to zwłaszcza w małych wnętrzach, gdzie zbyt dużo mebli często zagraca niewielki metraż.

Lustro w salonie to jednak przede wszystkim elegancka dekoracja. Doskonale zastąpi obraz czy też inną ozdobę ścienną. Może też zastąpić tradycyjne fronty szafek, a nawet stanowić obudowę kominka. Wiedzą o tym dobrze miłośnicy stylu glamour we wnętrzach, gdzie lustra pięknie powielają dobierane ze szczególną starannością dekoracje.

Także wybór modeli luster do salonu jest dość duży. Możemy postawić na zdobne ramy bądź czyste tafle. Małe czy duże, proste w formie czy wykwintne - możliwości jest naprawdę wiele. Pamiętajmy jednak, że inne modele dobieramy do wnętrz nowoczesnych, a inne do klasycznych czy stylizowanych.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH