• Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
28 lut 2014 06:25

Nie trać czasu czyli kalendarze do domowego biura

Jak w gonitwie za sukcesem i pieniądzem nie stracić rachuby czasu? Wyposażyć domowe biuro w kalendarz. Pomoże zorganizować harmonogram pracy oraz urozmaici wygląd gabinetu.

Designerski wieczny kalendarz w kształcie stalowego bloku. Aktualną datę ustawia się przesuwając nakładki: białą i czerwoną, umieszczone na stalowej bryle. Po przesunięciu elementów ustawienia dni i miesięcy pozostają one w tym samym miejscu do następnego przestawiania. Sprytne rozwiązanie dla tych, którzy nie chcą co roku zmieniać kalendarza. Fot. Czerwona Maszyna.

Fot. Czerwona Maszyna.
Fot. Czerwona Maszyna.

Kalendarz elektroniczny z serii Buro marki Lexon to niezwykle funkcjonalny i estetyczny gadżet na biurko. Projekt: Jeremy & Adrian Wright. Model dostępny w wielu wersjach kolorystycznych, dzięki czemu wkomponuje się w każde wnętrze. Fot. rossi.pl.

Fot. rossi.pl.
Fot. rossi.pl.

Czerń i biel w postaci kalendarza-budzika. Urządzenie wyświetla datę, dzień tygodnia i miesiąc oraz - u góry – aktualny rok. Pokazuje także godzinę, Dzięki miniaturowym nóżkom kalendarz stabilnie stoi na biurku. Projekt holenderskiej marki Zuiver. Fot. Zuiver.

Fot. Zuiver.
Fot. Zuiver.

Zegar tablicowy z kalendarzem zdzierakiem, to propozycja do biura w stylu vintage, ale nie tylko. Powierzchnia została pokryta farbą tablicową, dzięki czemu można zapisywać na niej drobne notatki. Projekt: Tiku Tiku Design. Fot. Decobazaar.pl

Fot. DecoBazaar.pl.
Fot. DecoBazaar.pl.

WASZE KOMENTARZE (4)

DODAJ KOMENTARZ
 • gość, 2014-03-10 10:08:40

  świetne pomysły na prezent ;)
 • Monika Barańska, 2014-03-06 00:30:31

  Widocznie ma to znaczenie skoro pod pozostałymi zdjęciami taka informacja jest umieszczona a portal zwraca się do konkretnej pracowni z prośbą o zamieszczenie i wykorzystanie zdjęcia tego a nie innego zegara
 • Gość, 2014-03-05 20:34:45

  a jakie to ma znaczenie kto to zaprojektował ? :) Jeśli kogoś to zainteresuje to i takie informacje bez problemu znajdzie ;)
 • Monika Barańska, 2014-03-03 23:18:12

  Szkoda, że autorka artykułu zapomniała dodać, że zegar kalendarz zdzierak został zaprojektowany przez Pracownię TIKU TIKU design

POLECAMY W SERWISACH