Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Fot. DecoBazaar.pl.

  • Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
  • 28 lut 2014 06:25

Nie trać czasu czyli kalendarze do domowego biura

Jak w gonitwie za sukcesem i pieniądzem nie stracić rachuby czasu? Wyposażyć domowe biuro w kalendarz. Pomoże zorganizować harmonogram pracy oraz urozmaici wygląd gabinetu.

Designerski wieczny kalendarz w kształcie stalowego bloku. Aktualną datę ustawia się przesuwając nakładki: białą i czerwoną, umieszczone na stalowej bryle. Po przesunięciu elementów ustawienia dni i miesięcy pozostają one w tym samym miejscu do następnego przestawiania. Sprytne rozwiązanie dla tych, którzy nie chcą co roku zmieniać kalendarza. Fot. Czerwona Maszyna.

Fot. Czerwona Maszyna.
Fot. Czerwona Maszyna.

Kalendarz elektroniczny z serii Buro marki Lexon to niezwykle funkcjonalny i estetyczny gadżet na biurko. Projekt: Jeremy & Adrian Wright. Model dostępny w wielu wersjach kolorystycznych, dzięki czemu wkomponuje się w każde wnętrze. Fot. rossi.pl.

Fot. rossi.pl.
Fot. rossi.pl.

Czerń i biel w postaci kalendarza-budzika. Urządzenie wyświetla datę, dzień tygodnia i miesiąc oraz - u góry – aktualny rok. Pokazuje także godzinę, Dzięki miniaturowym nóżkom kalendarz stabilnie stoi na biurku. Projekt holenderskiej marki Zuiver. Fot. Zuiver.

Fot. Zuiver.
Fot. Zuiver.

Zegar tablicowy z kalendarzem zdzierakiem, to propozycja do biura w stylu vintage, ale nie tylko. Powierzchnia została pokryta farbą tablicową, dzięki czemu można zapisywać na niej drobne notatki. Projekt: Tiku Tiku Design. Fot. Decobazaar.pl

Fot. DecoBazaar.pl.
Fot. DecoBazaar.pl.

WASZE KOMENTARZE (4) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA