• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
01 gru 2009 11:14

Ogień koloru

Nie wolno poddać się nadchodzącym zmianom pogody, jesiennej słocie i braku słońca. Nie mamy wpływu na aurę za oknem, ale w naszych rękach leży władza nad tym, co dzieje się w domu.

Sięgnijmy więc po „ocieplacze” w ulubionych kolorach. Ogrzeją nas na pewno gorąco czerwienie, słoneczne żółcie, a może spokojne, kojące beże...

Przytulna tkanina obiciowa w pasy (Jab) w odcieniach czerwieni, bordo, fioletu to pomysł nie tylko na ocieplenie wnętrza, ale również nadanie spójności meblom „z różnych bajek”... ubrane w to samo staną się zgranym kompletem. Cena: ok. 649 zł/mb, Finezja Studio.

Finezja Studio tkanina
fot. Finezja Studio

Maki w naszym domu mogą kwitnąć cały rok... kiedy sięgniemy po welurową naklejkę-kwiat, a najlepiej po cały bukiet! Cena: ok. 36 zł, Klimaty Domu.

Klimaty Domu naklejka
fot. Klimaty Domu

Którą dziś przytulisz? Valentino Multi z wełnianych czerwonych, czarnych i brązowych róż czy indyjską Okaro Madder? Obie równie ciepłe i wibrujące optycznie. Cena: ok. 74 i ok. 62 zł, NAP.

NAP poduszka
fot. NAP
NAP poduszka
fot. NAP

Ceramika idealna na poranki, kiedy za oknem wieje chłodem i na jesienne wieczory, kiedy dłuży się czas. Ogniste wybarwienie, wykonanych ręcznie naczyń, pobudza i zachwyca swoją urodą. Cena: filiżanka – ok. 56 zł, misa – od ok. 164 zł, Plantacja Sztuki.

Plantacja Sztuki misa
fot. Plantacja Sztuki
Plantacja Sztuki misa filiżanka
fot. Plantacja Sztuki

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH