Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Dużych rozmiarów telewizor zamontowano na czarnym panelu. Stylistycznie koresponduje on z zabudową wkładu kominka, dając optyczny efekt szachownicy. Projekt: Kamila Paszkiewicz. Fot. Bartosz Jarosz.

Dużych rozmiarów telewizor zamontowano na czarnym panelu. Stylistycznie koresponduje on z zabudową wkładu kominka, dając optyczny efekt szachownicy. Projekt: Kamila Paszkiewicz. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Autor: Urszula Tatur
  • 13 maj 2015 15:32 (aktualizacja: 15 maj 2015 09:40)

Panel telewizyjny. Zobacz pomysły projektantów

Telewizor w salonie to często jego podstawowe wyposażenie. Lubimy bowiem wypoczywać oglądające ulubiony film lub serial. Jak zatem odpowiednio wkomponować go w aranżację? Z pomocą przyjdą panele telewizyjne.

Telewizor w salonie gości w większości naszych domów. Często jednak stanowi niemały problem aranżacyjny. Nie zawsze bowiem jego design pasuje do koncepcji wystroju naszego wnętrza. A przecież wkładając tyle energii w jego urządzenie, nie chcemy by właśnie telewizor zepsuł nam efekt finalny. Jak więc odpowiednio wkomponować go w wystrój naszej strefy dziennej?

Najprostszym sposobem jest powieszenie go na ścianie tuż nad szafką RTV bądź po prostu postawienie go na tego typu mebelku. Nie zawsze jednak rozwiązanie to spełni nasze oczekiwania. Zwłaszcza, gdy salon ma mieć przede wszystkim reprezentacyjny charakter. W takiej sytuacji pomogą panele telewizyjne.

Panel telewizyjny to nie tylko modne, ale i bardzo funkcjonale rozwiązanie. Doskonale prezentuje się na ścianie, stanowiąc idealne tło dla telewizora. Poza tym śmiało możemy za nim ukryć wszelkie kable, tak iż ich widok nie szpeci naszego salonu.

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA