Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Nowoczesny, nieco minimalistyczny wystrój salonu ocieplają starannie dobrane naturalne materiały wykończeniowe oraz ich stonowana, beżowo-brązowa kolorystyka. Projekt: Kamila Paszkiewicz. Fot. Bartosz Jarosz.

Nowoczesny, nieco minimalistyczny wystrój salonu ocieplają starannie dobrane naturalne materiały wykończeniowe oraz ich stonowana, beżowo-brązowa kolorystyka. Projekt: Kamila Paszkiewicz. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Autor: Urszula Tatur
  • 21 lip 2015 13:12 (aktualizacja: 24 lip 2015 11:24)

Salon w kolorach ziemi. 15 pięknych aranżacji

Jasne beże, ciepłe brązy oraz złamane zielenie to kolory ziemi. Wykorzystane w aranżacji wnętrz pozwolą stworzyć przyjazną aranżację.

Beże i brązy to ulubione kolory Polaków. I choć czasami wydają się barwami zbyt związanymi z klasycznym wystrojem wnętrz, to przecież ich ocieplająca moc oraz pierwotny związek z naturą czynią je kolorami neutralnymi, uniwersalnymi i ponadczasowymi.

Beże i brązy to najodpowiedniejsze kolory dla osób, które lubią aranżacyjny ład i spokój, a przy tym cenią sobie ciepłą, domową atmosferę. Te najbezpieczniejsze z całej palety barw kolory pozwolą stworzyć przytulne wnętrze, z którego będziemy mogli cieszyć się przez wiele lat.

Jasne, spokojne beże to idealny kolor dla ścian naszego pokoju dziennego. Ubrane w tą barwę stanowić będą doskonałe tło dla każdej aranżacji. Łatwo do nich dobrać meble, jak i dodatki. W stonowanych beżach dobrze będą się czuły także zestawy wypoczynkowe, które doskonale stopią się z podobnym tłem bądź też staną się odrobinę mocniejszym akcentem na tle bardzo jasnych ścian.

Z kolei brązy ocieplą każde wnętrze. Najlepiej sprawdzą się jako kolor mebli – zarówno tapicerowanych, jak i skrzyniowych. W odcieniach ziemistych podkreślą związek naszej aranżacji z naturą, w bardziej czekoladowej tonacji – wprowadzą klasyczny szyk i elegancję. Zawsze jednak pozwolą stworzyć ciepłą, przytulną atmosferę w salonie.

WASZE KOMENTARZE (3) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA