Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Jasne i przestronne wnętrze urządzono w stonowanych kolorach. Dwie ciemnoszare sofy tworzą przytulny kącik do wypoczynku. Projekt: Małgorzata Galewska. Fot. Bartosz Jarosz.

Jasne i przestronne wnętrze urządzono w stonowanych kolorach. Dwie ciemnoszare sofy tworzą przytulny kącik do wypoczynku. Projekt: Małgorzata Galewska. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Autor: Urszula Tatur
  • 24 sty 2016 10:30 (aktualizacja: 27 sty 2016 09:55)

Salon w kolorach ziemi. Galeria pięknych wnętrz

Beże, brązy czy szarości to kolory ziemi. Zobaczcie jak stosować je we wnętrzach.

Jak prawidłowo łączyć ze sobą kolory w mieszkaniu? Na jaki kolor pomalować pokój dzienny? Czy niebieska sofa pasuje do żółtej ściany? Jaki dobór kolorów pozwoli powiększyć optycznie ciasny salon? Z takimi problemami borykamy się przy każdym remoncie mieszkania. I choć porad od użytkowników w internecie znajdziemy setki, to jak wybrać tą właściwą?

Czy Polacy wiedzą jak łączyć kolory? O gusta podobno nie należy się sprzeczać, a gdzie dwóch Polaków, tam trzy opinie. Różnorodność zdań i pomysłów na dobre wnętrze powoduje, że przy każdym remoncie – i tym małym, kiedy po prostu dobieramy nowe meble do salonu i tym dużym, kiedy cały dom urządzamy na nowo – stajemy przed prawdziwym wyzwaniem: „Jak dobrać kolory, by całość była spójna i urządzona z klasą?”. Co wtedy robimy? Najczęściej sięgamy po poradę znajomych lub szukamy inspiracji w internecie. Niestety, choć pomysłów znaleźć można sporo, nie zawsze są one dopasowane do naszych potrzeb. Często również pochodzą od osób, które – mówiąc oględnie – z dobrym smakiem są na bakier.

Skąd zatem wziąć rzetelne informacje na temat tego, jak dobrać odpowiednie kolory do swojego wnętrza, jak je połączyć i jak sprawić, by osiągnięty efekt był tym, czego poszukujemy? Rozwiązaniem może być zwrócenie się do ekspertów i otrzymanie indywidualnej porady w tym zakresie. Korzystanie z usług architekta wnętrz wcale nie musi być kosztowne, a galerie gotowych projektów projektantów wnętrz na pewno ułatwią właściwy wybór.

Na podstawie materiałów marki Dekoral.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA