Fot. Sainsburys Home.

Zobacz galerię [17 zdjęć]

Fot. Sainsburys Home.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
02 kwi 2014 15:34

Salon w wiejskim stylu. Zobacz, jak go urządzić

Epatuje ciepłem domowego ogniska, eksponuje naturalność i gwarantuje spokój. W przytulnym salonie w wiejskim stylu odzyskasz równowagę po ciężkim dniu w pracy, a w weekend urządzisz miłe spotkanie w kameralnym gronie przyjaciół.

Zapach drewna, ciepłe tkaniny w kratę lub pasy oraz naturalne dekoracje tworzą sielski klimat wnętrza urządzonego w wiejskim stylu.  Paleta barw jaka cechuje takie pomieszczenie to biel, różne tonacje beży i brązów, jasna zieleń, błękit i naturalne odcienie drewna.

Ściany powinny pomalowane na jasno, aby nie przytłaczały wnętrza, lub wykończone naturalnym drewnem. W „wiejskiej” aranżacji najlepiej sprawdzi się podłoga wykonana  z desek. Zamiast eleganckiego dywanu zaścielmy ją chodnikiem z frędzlami, najlepiej tkanym tradycyjną, ręczną techniką.

W salonie nie może też zabraknąć bibelotów i dekoracji, które nadadzą wnętrzu indywidualną duszę. Bardzo dobrze sprawdzą się w tej roli ręcznie rzeźbione w drewnie figurki, lampiony w ciepłym kolorze oraz stare obrazy. Atrakcyjność miejsca podniesie też bukiet kwiatów i to nie tylko świeżych, ale i suszonych. 

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • gość, 2014-04-03 11:19:17

    Wnętrza takie jak kochamy najbardziej! Prezentowane meble w naszym Seart`owskim klimacie :)

POLECAMY W SERWISACH